Suzuki DR 650 (1994)

Vloženo 4.5.2012
Aktualizováno 25.10.2012

Suzuki V-Strom tour - Demo jízda/GSR 750

Vloženo: 31.05.2012, Uskutečněno: 31.05.2012, Zhlédnuto: 3x

Jako druhou jsem si půjčil tento"Streetfighter" GSR 750,byla tam nevyužítá-tak proč se zase neprojet,když ji nikdo nechtěl Už po prvním výjezdu přes kruháč od prodejny sem tušil že to bude dobrá motorka pro blbnutí,čekal sem vysavač 4v ale ne ne,na výfuku je přívěra a cosik jako lamba sonda či co ale funguje to a s přibývajícími otáčky motoru jde z toho dobrý zvuk vytočeného 4v skoro jako v moto gp ,jakožto bývalý majitel a jezdec na supersportu jsem si trochu oprášil nabyté zkušenosti a jízdní styl aláá vypuštěný démon z podsvětí,prostě furt plný a na tacho od 120-186Km/h,možná by to jelo a jede i víc na mě až dost,tím že to je naháč tak s ním jdou i jeho neduhy a zápory,začíná se trochu nervozně vlnit,to nemám rád a nechávám 160Km/h a tak jede hodně fajnTahá na 750 velmi dobře,jde za plynem okamžitě,dobře brzdí i bez ABS.Obec taky zvládá 50.tku na 6.r.st.Dobrý jízdní posaz ale chce to širší řídítka,jinač velmi COOL moto na rychlé přesuny a okolo komína

• Výměna pneu

Po ježdění hlavně po silnici používám "motárdové kola",jelikož byl poslední výlet rozhodující,i tak jsou poctivě olítané až do krajů :-DD je nutno už přezout na origo enduro kola :-DD(nové pneu na silniční řádění bude a

Typ: Oprava
    Vloženo: 03.09.2012
    Uskutečněno: 03.09.2012
  • Nový laďák

Po neuspokojivém sériovém zvuku musel na řadu přijít lepší,takže výfuk je celonerez-průchozí i s tlumící vložkou(db-killer) no ať už s ní nebo bez stálo to za tu investici :-DD

Vloženo: 27.08.2012
    Uskutečněno: 17.08.2012
  • Suzuki V-Strom tour - Demo jízda

Konečně jsem si splnil takový malý sen k tomu skutečnému a svezl se na novém DL650 V-Stromovi abych pak věděl do čeho jdu,ikdyž později stejně asi koupím jetinu o něco starší protože na fungl novou asi nebude.Tak stručně

Vloženo: 31.05.2012
    Uskutečněno: 31.05.2012