Suzuki DR 650 (1994)

Vlastník -Jandys-
Vloženo 4.5.2012
Aktualizováno 25.10.2012

Vloženo: 31.05.2012, Uskutečněno: 31.05.2012, Zhlédnuto: 6x

Konečně jsem si splnil takový malý sen k tomu skutečnému a svezl se na novém DL650 V-Stromovi abych pak věděl do čeho jdu,ikdyž později stejně asi koupím jetinu o něco starší protože na fungl novou asi nebude.Tak stručně-MOTOR hodně překvapil,tahá už od spodu a pěkně bez děr výkonu a škubání,nechá si klidně líbit 50.tku přes Obec na 6.r.stupeň a pak ochotně na konci pozvolna vyšplhá zpět třeba na 90-110Km/h,není rozežraný a spolkne málo benzínu na 100km,PODVOZEK na tak velkou motorku(jak působí) vcelku ujde,zkoušel jsem běžnou cestu,hořší skoro ani né 3.třídy a polňačku občas se štěrkem a šotolinou,zvládá to výborně,zdvihy mi vyhovují ikdyž trochu bych přitvrdil přední tlumiče,ten zadní je v pohodě a na boku se dá štelovat kolečkem ůtlumu,dobrá pomůcka,pneu byly Pirelli scorpion"trail" a měl sem z nich dobrý pocit,BRZDY pro mě suprové hodnotím za výbornou a i to ABS,stačí velmi malý pohyb páčky a reakce je okamžitá a zakusují se perfektně a citelně.Nakonec jsem jen těžko vracel po cca 50km

-Jandys- (16) napsal 02.06.2012 v 15:27

Nejen to vypadá,ale i fantasticky jako celek i funguje

istonbike (2) napsal 31.05.2012 v 21:31

S výbavou vypadá v černé fakt fantasticky

• Výměna pneu

Po ježdění hlavně po silnici používám "motárdové kola",jelikož byl poslední výlet rozhodující,i tak jsou poctivě olítané až do krajů :-DD je nutno už přezout na origo enduro kola :-DD(nové pneu na silniční řádění bude a

Typ: Oprava
    Vloženo: 03.09.2012
    Uskutečněno: 03.09.2012
  • Nový laďák

Po neuspokojivém sériovém zvuku musel na řadu přijít lepší,takže výfuk je celonerez-průchozí i s tlumící vložkou(db-killer) no ať už s ní nebo bez stálo to za tu investici :-DD

Vloženo: 27.08.2012
    Uskutečněno: 17.08.2012
  • Suzuki V-Strom tour - Demo jízda/GSR 750

Jako druhou jsem si půjčil tento"Streetfighter" GSR 750,byla tam nevyužítá-tak proč se zase neprojet,když ji nikdo nechtěl :-) Už po prvním výjezdu přes kruháč od prodejny sem tušil že to bude dobrá motorka pro blbnutí,č

Vloženo: 31.05.2012
    Uskutečněno: 31.05.2012