Aprilia RS 125 (1998)

Vlastník Hany13
Vloženo 29.4.2012
Aktualizováno 29.4.2012

Vloženo: 29.04.2012, Uskutečněno: 31.05.2009, Stav tachometru: 38980 km, Zhlédnuto: 15x

Ani neuběhl první měsíc a už sem se válel :) 31.5. jsem chvátal ráno do práce. Spal sem u kámošky v Jindřicháči a samosebou sem zaspal.. ráno mlha jak prase, silnice oslintaný a já neohroženě letěl vpřed. Kolem mě mlha hustá jak mlíko a když se vedle mě myhla výstračná cedule že jedu rychostí 136KM/h mi došlo že projíždím obcí.. ale já žádný baráky přezmlhu neviděl :) pak přišel sjezd z Lišovskýho kopce.. v práci sem měl být za 6 minut tak sem jí cestou dolů držel pod krkem.. 180 a přišla rovinka ke kruháči. Začal sem brzdit ale zadní kolo dostalo na slintavce smyk a začalo mne předjíždět. chvíli sem se to pokoušel srovnat ale pak sem raději přestal brzdit a počkal až se kolo zase chytne. Když se chytlo byl sem už u kruháče a na tachu 130.. na kruháč bych jí už nesložil a když jo tak na slintavce by to klouzlo a šel bych po asfaltě. tak sem to vzal skrz :) skok, pak 30 metrů kde sem se snažil držet balanc ale pak klouzlo přední kolo v bahně a šel sem na bok.. ale pohoda motorku sem zvedl sebral zrcátka a blinkry a mazal sem do rachoty:) měl sem z pekla štěstí a třásl sem se ještě odpoledne.. Jinak musel sem koupit novou přední gumu a blinkry + táta nechal v práci udělat novej kloub do zrcátek kterej se většinou ulomí.. a bylo opraveno :) jen tak mezi řečí - tátovy sem nakukal že mi tam vběhl zajíc :D ale nesežral mi to :( :D druhej den sem přiznal barvu :D

Hany13 (0) napsal 04.05.2012 v 22:26

pernik92- přesně, seběvědomí a pocit že zvládnu všechno.. každej se potřebuje rozbít aby mu došlo že se mýlí.. no tak to ste měli celkem kliku, nemluvě o tý druhý nehodě. přesně od tý doby sem kliďas

Hany13 (0) napsal 04.05.2012 v 22:24

erpik - no byl sem blbej nevyježděnej.. nevim jestli ten kruháč znáš je to dost široký a pomalu louka ale věřim že nějakou tu zlomeninu atd by sem si tam přivodit mohl, myslim že sem zkončil nejlíp jak sem mohl. od tý doby už nejsem žádnej plašan a když si chci někdy zakrovnout a brát za plyn tak jedu na letiště

pernik92 (163) napsal 03.05.2012 v 18:35

Ja už sem taky poznal ten pocit nezkusenosti a prilisneho sebevedomi.
Po 1. jak jsem v 80 km/h letel se segrou 5 metru vzduchem a cca 50 cm od protijedouciho kamionu tak to dopadlo dobre.
A po 2. kdy jsem na Ecce Homo chtel stihat kamosovi a v jedne zatacce jsem byl rychly a misto abych to naklopil tak jsem to narovnal a v 50 sem tecnul svodidla a klouzal se po nich cca 15 metru. Po vzpamatovani se, jsem odjel na parking, udelal si prvni pomoc a jel s kamosema dal na sraz
Od te doby jezdim klidne a netaham za heft kde to neznam.

erpik (6) napsal 02.05.2012 v 20:46

50 x otčenáš a děkuj Hospodinovi cestou ze zpovědnice Už jsi mohl mít nasazené macešky a čumět na kořeny a táta ztratil to nejcennější co má.

Hany13 (0) napsal 02.05.2012 v 17:11

nestihnul jo to sem měl, už sem se poučil

pernik92 (163) napsal 02.05.2012 v 16:45

a co práci, stihl jsi ??
měl jsi ale z prdele kliku, snad se z toho poučíš

Hany13 (0) napsal 01.05.2012 v 18:39

to je jasný.. plašan hned první měsíc vid ale zase pak celý dva roky co sem jí měl byly bez nehody a to je hlavní dost mě to vyléčilo

p.a.t.r.i.k.7 (240) napsal 01.05.2012 v 13:29

hovado...

eMko69 (0) napsal 01.05.2012 v 10:28

"Kolem mě mlha hustá jak mlíko a když se vedle mě myhla výstračná cedule že jedu rychostí 136KM/h mi došlo že projíždím obcí.. " Tahle část mě pobavila, i zarazila Jinak měl si z pekla štěstí, příště raději do práce o 3minuty později.

Japan-Kamikaze (0) napsal 01.05.2012 v 00:10

takovou situaci znám...ve 120 jsem vkuřil přes patníky do pole..ale ustál jsem..xD jen Kola nevydržely :D

WAR10K (0) napsal 30.04.2012 v 15:19

Taky koho by napadlo jet v takovým počasí takovou kudlu :D Hlavně že jsi celej

• loučení

v roce 2011 jsem miláčka prodal.. loučení bylo plný smutku a první týden sem ani nemohl uvěřit že už není v garáži :( prodej byl z důvodu že sem chtěl 600 a taky že sem zdědil auto.. bohužel auto se po půl roce pokakalo

Typ: Prodej
    Vloženo: 29.04.2012
    Uskutečněno: 29.04.2012
  • první rok

tak za první rok jsme se s motorkou krásně sžili :) jede nádherně, výkonu dostatek, na 125 až přebytek :D spousta krásných vyjížděk, nikde mne nenechala :) je to mazel. proběhlo pár úprav (nové destičky, měněný olej, nov

Vloženo: 29.04.2012
    Uskutečněno: 23.11.2009