Aprilia RS 125 (1998)

Vlastník Hany13
Vloženo 29.4.2012
Aktualizováno 29.4.2012

Sice sem ji už prodal ale musim se s váma o ní podělit :) Začínal sem klasika Pionýr občas si sjel na Derbi 50 a pak Yamaha DT 125 a zastesklo se mi po vyším výkonu :)Tak sem začal vybírat a nakonec jsem si 7 května 09 pro tu krásku jel do Krumlova:)

Přede mnou jí měl nějakej 20ti letej kluk, už od pohledu vypadalo že ji nijak nešetřil, ale po bližším ohledání jsme usoudili že motorka je ve stavu odpovídajícímu její stáří a vypadá to že se o ni i staral. Byla otevřená na 22kw a to mi hodně učarovalo :) Po krátkém pohledu s tátou na sebe a na motku bylo jasný že jí chci :) Podepsala se smlouva a hurá domu hned na motorce Hned po cestě překvápko.. sice sem na 125 už jel ale bylo to enduro a nebylo tak silný( 11kw oproti těmhle 22 bylo znát :)) brzdy jedovatý takže sem se celou cestu držel za tátou co jel přede mnou a snažil sem se pomalu sžít s motorkou:) ovladatelnost dobrá, výkon parádní :) ale nedošlo mi že sem to ani jednou nevytočil nad 8 tisíc kde se otevře přívěra :D Táta předjel kamion tak sem si řek OK tohle bude moje první předjetý dopravní prostředek s mojí novou láskou. Pomalu sem přidal a po překlenutí 8 tisíc najednou přišel kopanec! Motorka zařvala přikrčila se a rychlostí střely letěla vpřed :) na něco takovýho sem nebyl připravenej a celou cestu domů jsem už točil max 6 tisíc :D