Suzuki VS 1400 Intruder (1998)

Vlastník Bejk1
Vloženo 1.2.2012
Aktualizováno 4.4.2012

Výroba držáku brzdiče Tokico

Vloženo: 07.03.2012, Uskutečněno: 07.03.2012, Zhlédnuto: 5x

Poté co jsem zjistil že dotyčný co montoval přední vidlici namontoval brzdu a náhon tachometru na nesprávné strany, a tím pádem zničil náhon a tachometr, jsem usoudil že to musím přehodit zpět. Nevím co dotyčného vedlo k tomuto kroku ale budiž. Kolo sem tedy otočil a náhon vrátil zpět na levou stranu kde má být, dále sem nasadil nový náhon, starý byl zničen (nevím jak se to stalo ale bovden byl prázdný) a připevnil tachometr (samozřejmě také nový,neboť ten starý byl zadřený a zničený) a po přečtení několika článků na internetu jsem obědnal brzdič značky tokico (šestipístek). Stejně jsem se musel rozhodnout jestli koupit origo dvou pístek anebo něco jiného. Tak padlo rozhodnutí na šestipístek. Jelikož ten co tam byl, byl na levou stranu a na pravou tudíž nepasoval. No a aby toho nebylo málo musim teď vyrábět i držák vyz foto. Ale co cobych pro toho krasavce neudělal. Jak pokračuju dodám až později. Až bude hotovo

Koala662 (8) napsal 04.04.2012 v 22:03

No mluvili jsme spolu osobně a doufám ještě budem.. ale článek,foto a hlavně ta práce zaslouží pochvalu..

• Letos je to zabité

Tak a ted mě to dorazilo úplně. Když se to sere tak se to sere. Na technickou čekám čtrnáct dnů aby mi pak řekli že mi jí neudělaj, chci jet tedy bez ní na noční Vary a ejhle odešla baterka- půl roku stará! vypouklá na

Typ: Údržba
    Vloženo: 24.07.2014
    Uskutečněno: 24.07.2014
  • Brašny.

Tak jsem si koupil nové brašny. Staré jsem prodal spolu s virágem a neměl sem do čeho dát výbavu. Po zaváhání při kterém jsem si nechal zde na motorkářích uniknout kufry značky hepco and becker a konstatování že sem vůl,

Typ: Koupě
    Vloženo: 10.03.2013