Suzuki GSX 750 F (2007)

Vlastník Miner
Vloženo 24.1.2012
Aktualizováno 24.1.2012

Vloženo: 23.05.2012, Uskutečněno: 23.05.2012, Zhlédnuto: 12x

Tak sezona je v plnym proudu počasí nám přeje a ja nalítal další stovky kiláků a užívám si ježdění v každé volné chvilce i když pracovní vytížení mi ještě nedovolilo nějakou deší štreku ale projížďky kolem 200 km taky nejsou marný.S mašinou jsem naprosto spokojený už se dá říct že jsme se trochu navzájem poznali takže to občas trochu rozbalíme na dálnici 200 v hodině není žádný problem ale respekt a opatrnost pořád je.Batůžek dostal nový kalhoty a boty takže velká spokojenost.Teď nás ale čeká výměna oleje filtrů a svíček i když dle starýho majitele není třeba ale sichr je sichr. Tak přeji všem hodně štastnejch km.

• Koupě další mašiny

Tak po 6 sezonách už přestalo přítelkyni bavit jezdit jako baťůžek a že si udělá papíry a bude jezdit sólo. Tak jsem jí přihlásil do kurzu a za jedné deštivé soboty jsem jí řekl že se jedeme podívat na její vysněnou suzu

Typ: Koupě
    Vloženo: 12.07.2016
    Uskutečněno: 12.07.2016
  • Další zkučenosti

Tak mám za sebou další 2 sezony najel jsem něco přes 10 000 km a s motorkou jsem moc spokojený.Koupil jsem nové gumy (dunlop) novou baterku a samozřejmě výměny oleje před každou sezonou a naposled i seřízení ventilů ale

Vloženo: 30.10.2014
    Uskutečněno: 30.10.2014
  • Sezona 2012

Za sezonu jsem najel něco kolem 4000 km a jsem naprosto spokojený.Provedl jsem výměnu oleje a filtrů prostě vše co je potřeba aby byla Suzanka jak ve vatičce.Jediná věc kterou jsem prokoučoval byl výběr zadní pneu ktero

Vloženo: 03.02.2013
    Uskutečněno: 03.02.2013