Adamsmoto JL 125T-10 (2008)

Vlastník m1lh4us
Vloženo 20.1.2012
Aktualizováno 20.1.2012

Pekelná čínská bestie která neví kdy přestat pokud nepotká kopec.

Toto cosi jako skůtr jsem měl pujčený od strýčka když jsem měl nabouranou MZ a tak abych nechodil pešky pujčil mi skutra do školy :) byl to střep 5,5 kW 125ccm ale byla na tom sranda.. lehky živý a holkám se to líbilo ikdyž to byl děsně škaredý pekáč... nic ve zlém ale pokud skutra rak Vespu. Maximálka byla skoro 90 pod kopec ale měl jsem co dělat abych nepustil do gatí protože na těchto kolech to byl odvaz :) v zatáčkách utíkalo přední kolo, kopce to rozdejchávalo a nahoře to zdechávalo... nádrž byla pod podlahou takže se do karbce nedostával benzín, nadruhou stranu plná nádrž byla za 80 kč a týdně jsem tankoval místo 350 za 120 což bylo parádní. Byl spolehlivý ale nesměl stím člověk jet do dlouhého kopce jinač to bylo fajn odrážedlo.

m1lh4us
m1lh4us napsal 21.01.12 v 08:50

no todle bylo dělo :D na kopci mi to zdechlo a musel jsem čekat než se napustí ta jejich napodobenina karbce pak zas svištěl dál :)

MimoCZ
MimoCZ napsal 20.01.12 v 19:31

Myslim, ze presne takhle vypada Aprilia Mochito, ktera se mi moc libi. Jinak cinskeho skutra uz jsem mel (noveho). Kupodivu 14let stara Honda byla spolehlivejsi