Honda CBF 600S (2011)

Vlastník MOTO.beranka
Vloženo 8.1.2012
Aktualizováno 21.5.2014

po 3měsíčním "potrénování" na mojí první motce Varánkovi-125 jsem si v červenci pořídila-po krátkém rozhodování mezi endurem a silničkou-tohoto nového silnějšího miláčka (opět z oblíbené stáje Honda) na něm se již cítím jako "dospělá" motorkářka

První dojmy - bezva mašinka, spolehlivá a pro mě i dostatečně rychlá i s OK zrychlením... výškově mi sedí líp než její předchůdkyně 125-V

nalítaly jsme spolu od červenec zatím jen cca 1500km, ale už teď můžu říct, že se máme rády a úžasně si spolu užíváme... učím se na ní už docela slušně klopit zatáčky, ze kterých mě zatím vždy spolehlivě vytáhla, taky jsme spolu už pokořily 205km/h; nemůžu se už dočkat začátku nové moto-sezóny...

Clairroll
Clairroll napsal 21.05.14 v 11:14

Ahoj, vypadá supr ! chtěla bych se zeptat,kolik máš prosím výšku ? Já jsem hroznej trpaslik,tak mě zajímá ,jak bych z ní dosáhla...Na podzim mám v plánu vyměnit CBR 125 za něco pořádnějšího ;)

Jon5
Jon5 napsal 21.01.12 v 12:02

Super stroj Tak ať dobře slouží

Kokřík
Kokřík napsal 09.01.12 v 09:01

Zdravím,krásná mašinka,sluší Vám to spolu,tak hodně zážitků v letošní sezoně přeju a hlavně opatrně.

archie1702
archie1702 napsal 08.01.12 v 22:36

Sympatická dáma s krásnou motorkou

MOTO.beranka
MOTO.beranka napsal 08.01.12 v 22:00

díky moc i "skrývajícímu" se Suzukáři a to taky 2x... též přeju hodně nalítaných km vždy se šťastným návratem