Honda XLR 125 (1999)

Vlastník Nimic
Vloženo 27.9.2006
Aktualizováno 28.10.2007

Dovezená ze SRN, 1 majitel v ČR. Parádní enduro zvládá jakýkoli terén na silnici nic moc jede kolem 120 Km/h, má upravenou řídící jednotku a svicku Splitfire s "V" elektrodou.

Cesty: Motomazec v Doubí u Tábora, Moto Mejdan Show v Bechyni na letišti , a různé vyjizdky s kamosema. X M

Kubakubikula
Kubakubikula napsal 22.07.07 v 12:38

Žadny upravy nechystam necham to bejt

čábe
čábe napsal 25.03.07 v 21:20

Hele CDI tam je.To maj pravdu a co si myslel tim ,,za lepší s jízdníma vlastnosatma?,,To je kravina já měl omezovač na 80km/h ten mám pryč a teď tam mám jednotku a ta prostě 120 nikdy nedá jel sem naplno vítr mi foukal do zad a jelo to 110-112 a to přehánim a tu svíčku co tam máš?Je drahá jak prase nevim,ale u tohohle stroje nemá asi význam né?Možná že jo ,ale pochybuju.To spíš u silnějších mašin...přidával sem si tě do icq tak pokecáme měěj se!

napsal 25.02.07 v 11:13

Vojta: Jde ji celou vymenit za lepsi a jizdnima vlastnostma je to znat dost ale pak musis davat pozor abys nevodkurvil motor.

Vojta_WR-f
Vojta_WR-f napsal 14.02.07 v 09:54

tyhle motorky maj jen CDI jednotky ale to fakt nevim jak by to šlo upravit já myslim že to ani nejde upravit tak aby motorka jela líp

venca_Hq
venca_Hq napsal 17.01.07 v 15:43

čus dobrá ale kdes přišel na to že na tom máš řídící jednotku to asi těžko to je tak možná u aut a těch lepších motorek a ještě upravenou to na tom máš oddělanej omezovač nebo něco, ale řídící jednotku ??