Jawa 250 Pérák (1953)

Vlastník Jenda65
Vloženo 4.12.2011
Aktualizováno 24.9.2012

Jawa 250 Pérák. Poskládan z dílu sehnaných po cele ČR a SR. Dílek po dílku mi přicházejí dva roky. Stále ještě nejní kompletní a snad zanedlouho se dočká.

Péráček na tu dobu Motocykl motocyklů. I v dnešní době spousty lidí okouzluje svou elegancí. Jsem rád že jsem i já majitele Péráka ikdyž mi dalo hodně zabraz vidělávat na díly a poté je shánět. Ale stále mi chybí podstatná věc a tou je zadní blatník. Jinak pérák mě svými jízdními Vlastnostmi v ledasčem oproti kývačce překvapil. Je Na něm opravdu krásné svazení. Promě vyhráva mezi všemy motocykly.

Jenda65 napsal 16.04.12 v 21:26

Tak blatník už je doma. Po všem shánění, domlouvání a handrkování s prodejci, kteří si za blatník říkali až 3000 Kč. Jsem ho zakoupil za pouhých 500 Kč. :)

elstrem
elstrem napsal 12.12.11 v 16:38

Jen tak dále.Držím palce.Mě čeká ještě ráfky,výfuky,sedlo,motor a pár drobností a příští rok už snad budu zajíždět.

Dolin
Dolin napsal 05.12.11 v 01:03

Bohužel (?) jedu ten samý systém. Mě je líto vyhodit cokoliv a tak sem se po úvaze dal do skládání Péroše taky. Ale základ sem měl teda větší (3 motory, nádrž, spínačku, tachák, kastlík a jedno kolo.) Jak kámoš dodal zadara rám tak sem si řekl že jo!
Zítra jedu pro chromovanou nádrž

Sice to celek vyjde jako kdybych koupil složeného za dvacet, ale takto vznikl ze šrotu nový stroj a z toho mám radost největší!

Jenda65 napsal 04.12.11 v 20:26

Jinak moc děkuju za podporu :)

Jenda65 napsal 04.12.11 v 20:22

Jestli se baterkovej kastlík dá brát jako základ? Nic jiného jsem neměl všechno sháněl na internetu nebo v novinách. Ale ted stále sháním zadní blatník a nemužu ho sehnat. Budto už je pryč nebo si za něj řeknou peníze který si namužu dovolit.