Suzuki XF 650 Freewind (1999)

Vlastník mbrj
Vloženo 2.11.2011
Aktualizováno 27.10.2012

Není nejlepší na off ani silnici, ale ani jednoho se nebojí.

První dojmy - XF předemnou bylo ježděný čistě po asfaltu, já jsem ho naučil jezdit po blátě. Občas spolu překvapíme i ostřílený enduráky, i když má obutý jen E-07. Nevýhody v podobě kratších zdvihů a nižšího podvozku vyvažuje lehkost a obratnost. V městském a meziměstském provozu je vyloženě jako ryba vodě, na dálnici ztrácí dech. Motor pracuje spolehlivě, i po najetých 50.000 km ( přiznaných na tacho při koupi bylo 42.000 km )únik a spotřeba oleje je nulová. Motor startuje bez obtíží jak teplý, tak studený.

CaptainMi
CaptainMi napsal 31.05.13 v 09:25 10b.

Konečně další skutečnej endurák..
Freewind je na cesty a do nepohody.. jezdím taky E-07 a je na nich jako doma:)

yuri13
yuri13 napsal 27.12.11 v 23:50

Freewind využitý do posledního koníka.. Myslím, že si pod jezdcem libuje.. 10b.

mbrj
mbrj napsal 07.12.11 v 21:04

TommyMe, sice to nevypadá na tý fotce, ale byl jsem s ním cca 30cm ve vzduchu i zadním kolem

TommyMe
TommyMe napsal 22.11.11 v 10:14

Moc pěkné. Hodnotím na 10. Taky se chci naučit na zadní,ale mám strach :( Snad se mi povede a nelehnu :)

jsi BOREC !

MartinXL650V
MartinXL650V napsal 03.11.11 v 17:56

Teda koukám, kam všude se s ní dostaneš Všechna čest stroji i jezdci