Kawasaki ZX-6R Ninja (2006)

Vlastník burak
Vloženo 16.10.2011
Aktualizováno 16.3.2017

Vloženo: 11.06.2012, Uskutečněno: 31.05.2012, Stav tachometru: 22770 km, Zhlédnuto: 6x

Po zklamání z volných jízd jsem začal vybírat agenturním ježdění a moje volba padla na Racetrack service. Volba to byla velice dobrá, protože co se týká organizace, tak měli vše výborně zmáknuté. Zařadil jsem se do rychlé skupiny B a ze začátku jsem docela koukal jaká se tam jezdí kudla, ale postupem času jsem začal předjíždět pár pomalejších jezdců, takže jsem se úplně neztratil. Toto ježdění jsem stále bral jako seznamování s motorkou, což si myslím vyšlo úplně na výbornou. Čas 2:04 je zatím dost slabota, ale už vím, na čem mám zapracovat, takže ambice na příští Most jsou 1:57-2:00. Podle videa jsem poznal kde mám zbytečně vysoký kvalt, tudíž dost často jsem měl málo výkonu na výjezdu. Před odjezdem na tuto akci jsem si nechával nastavit podvozek, ale bohužel jsem zjistil, že mi jedna vidle lehce teče a v Mostě se ukázalo, že zas až tak málo neteče, takže motorku čeká repase předních vidlic a dostane novou šťávičku od pana ohlinse :D . No a příště Brno a samozřejmě zase Racetrack

• Zpátky v provozu

Po skoro roční pauze, když jsem dostal řidičák na neomezenou, jsem zase zpátky v provozu. Zase si musím zvykat na to, že celá šířka silnice není pro mě, jako na okruhu, ale je to příjemná změna od okruhu, kde už bylo kro

Vloženo: 19.09.2012
    Uskutečněno: 19.09.2012
  • Nahříváky

V Mostě jsem měl půjčené nahříváky od známého a je to tak skvělá věc, že jsem ihned začal shánět svoje. Peníze na nové nebyly a od kamaráda se mi naskytla možnost koupit lehce použité za příjemnou cenu, tak jsem je vzal.

Vloženo: 22.07.2012
    Uskutečněno: 22.07.2012
  • Brno Racetrack 16.7.2012

Pro letošek jsem měl cíl podívat se alespoň jednou do Brna a to se mi povedlo s Racetrackem :-) Oproti Mostu je Brno opravdu krásná trať, skvělý povrch, krásný okolí a zatáčky z a do kopce mě opravdu okouzlily :-) Čas

Vloženo: 05.09.2012
    Uskutečněno: 16.07.2012