Moto Guzzi California EV (2008)

Vlastník Tom-K
Vloženo 15.10.2011
Aktualizováno 11.12.2013

Kopřivnická zazimovačka 2011

Vloženo: 17.11.2011, Uskutečněno: 16.10.2011, Zhlédnuto: 12x

Na neděli 16.10. svolal náčelník Roman2bk zazimovačku a já měl tu čest se té parádní vyjížďky zúčastnit. Samozřejmě jsem doufal, že se ještě žádné zazimování konat nebude a naštěstí jsem se nemýlil.

jakattara (9) napsal 19.11.2011 v 08:28

Perfektní. Za pochvalu děkuji ;) . Mooooc :) .
Já na něm byl teprve po druhé. Ted už jsem si zase krapet jistější, ale kluci co jeli na Burgoších s váma říkali, že to tempo za Valmezem už bylo metalové. ;) . Kdykoliv budeš v OV, nebo by jsi měl čas na pokec, klidně tady písni. Dám si tě do přátel.

Tom-K (34) napsal 18.11.2011 v 22:33

Ahoj, škoda, že jsi nevydržel, ale je fakt, že Roman zvolil docela ostré tempo. Tvůj skůtr si pamatuji. Hezký stroj. Snad se ještě na cestě potkáme. V Ostravě jsem několikrát do týdne a často i na Califě.

jakattara (9) napsal 18.11.2011 v 21:54

Jééééééééé, já tam byl taky. Ale můj skutr tuto bandu opustil ve Valmezu. Pěkný den, pěkná vyjížďka

• Konec ještě před sněhem :-(

Tak jsem dnes vyrazil využít den, kdy ještě nepadají ty bílé sr... Bylo to parádní, dokud se jeden dobrý muž přestal dívat, co se děje před ním. Zkrátka stojíme takhle s Filoménou před přechodem, dáváme přednost chodcům

Vloženo: 06.12.2011
    Uskutečněno: 06.12.2011
  • A pak že už to není ono...

Každá pěkná vyjížďka už je důvodem k malé oslavě a dnes to byl den na pořádnou pařbu. Krásných 260km ve slunečném, i když kapánek profučeném dni. Nový jičín - Bystřice pod Hostýnem - Zlín - Napajedla - Přerov - polévka u

Vloženo: 28.11.2011
    Uskutečněno: 27.11.2011
  • Klouzačka, aneb Martin nás dostihl

Dnes to už opravdu vypadalo na napsání nekrologu za touto sezónou, tak pokud to opravdu byly poslední letošní kilometry, tak byly parádní. Všechny. To klouzání kol na ledovicích mi úplně dobře nedělalo, takže nejspíš usn

Vloženo: 17.11.2011
    Uskutečněno: 17.11.2011