Simson S 51 Enduro (1989)

Vlastník Lucas1996
Vloženo 11.8.2011
Aktualizováno 22.7.2015

Vynikající stroj. Zná snad každej. Tak už se dočkal i GO motoru,karburátoru Bing 17,výměny cívek včetně indukční a nového snímače otáček- Tak a teď je nesmrtelný :D

První dojmy - Je to moje první motorka ,takže sem z ní byl neskutečně vycákanej když sem to doma prosadil. Nikdy před tím sem na motorce neseděl takže simsona projel táta a já si to nechal až na doma na zahradu :D .A tak jsem ve čtrnácti zahodil kolo a chytl se řidítek simáka což sem si hodně rychle zamiloval.

Motorku bych doporučil pro - Pro každýho kdo se chce naučit jezdit, opravovat ,vyblbnout, zacvičit si atd ...

Doplňky na motorce - Karburátor Bing 17, Enduro pneu,

Hodně dlouho zlobil...ale po jarních prázdninách co jsme se sním mordovaly jezdí jako víno a o tom to taky je ..naučit se spravit si sám,okusit jaké to je když si motorka chce obrátit role tak že jí táhnete pro změnu domů vy (někdy i desítky km) :)
Skrátka mám se simsonem úžasný zážitky a doufám že ještě mít budu . Hlavně jsem si jistý že ho neprodám hned jak budu potřebovat peníze na silnější Moto protože právě tahle padesátka mě dostala za řidítka.

Lucas1996
Lucas1996 napsal 11.12.11 v 10:08

ted už ne .. udělal sem GO motoru novou elektriku a nemužu si stěžovat

Huny
Huny napsal 21.08.11 v 23:49

Víc pochodíš, než najezdíš? Tak to je blbost

DjMicho
DjMicho napsal 20.08.11 v 21:41

Se Simsonem se dá dojet s trpělivostí hodně daleko

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 13.08.11 v 16:52

heh pekkná recenze
ale simák asi peknej
10b.

burak
burak napsal 12.08.11 v 16:05

Na ty začátky a na nabrání základných návyků úplně ideální přeji hodně spokojených kilometrů 10B