Jawa 250 Pérák (1952)

Vlastník peters.peter
Vloženo 28.9.2005
Aktualizováno 29.7.2006

Je po renovaci. Můj první veterán. Renovoval jsem to s taťkou asi jeden a půl roku ale stálo to za to. Teď je z toho krásný stroj.

Další info: jezdit na tom denně se ale nedá protože to má hodně zastaralé vlastnosti. strašně velké vůle všude. ale tak když člověk není líný tak se to dá

caryfuk-tonde
caryfuk-tonde napsal 11.03.12 v 09:56

pěkný kousek za mě určitě 10b ale v jednom se určitě neshodneme ta motorka byla svého času jediný dopravní prostředek svého majitele tak ho používal každý den.Jinak hodně štastných kilometrů v jeho sedle.

marek.tir
marek.tir napsal 14.02.10 v 12:07

Nádhera bez jakýchkoliv poznámek za 10b

napsal 14.02.07 v 20:07

Ahoj super prace taky jsem koupil peraka 250 r.v.1952 ale mam magnetoelektricky zapalovani tak mi jezdi i bez baterky, ja to typ prevazne na vyvoz. Hlavne bach se chtel zeptat na kolik te vysla renovace, taky jsem s tim uz zacal zatim generalkuji motor mam na spravce klikovku atd... Tak zatim cus a hodne kilometru.

napsal 16.07.06 v 12:25

Na pérákovi se dá jezdit denně a žádné zastaralé vlastnosti nemá já na něm jezdim skoro denně a jezdí se na něm líp než na nějakym přiblblým japonci

rámus
rámus napsal 01.06.06 v 20:31

CO to mateš za zastaralí vlastnosti! Za Laverdu máš 10b.A za péráka?Hádej (10) čau