Suzuki GS 500E (1995)

Vlastník Andre55
Vloženo 7.6.2011
Aktualizováno 28.8.2011

Vloženo: 29.08.2011, Uskutečněno: 29.08.2011, Stav tachometru: 28140 km, Zhlédnuto: 2x

No tak jsem si konečně dopřál dovolenou na dvou kolech. Já vím.. Pozdě, ale co se dá dělat, když se nedaří, tak se nedaří. O to víc jsem si to užil. Pořád se učím a Suzuki je na to naprosto ideální.. Na dovolené jsem projel českou Kanadu..Vysočinu..Mrkl jsem se i do Rakouska. Dalešickou přehradu.
Jen mě mrzí stav silnic. Místy je to fakt hrůza, že se to při nejlepší vůli nedá. Kapotáž je skvělá..Jen se děsím toho co bude jestli jí někde položim. Potřeboval bych vyzkoušet jízdu na normálním nahatym GS, abych mohl porovnat ten rozdíl, ale když nic tak přední plexi se hodí jak blázen.
Teď bohužel 14 dní se k ní nedostanu..Potom to spolu zase rozjedeme. Snad počasí bude přát a já nebudu mít moc práce.

• Česká Kanada, Rakousko

Zase jednou pěknej víkend, tak jsem vytáhl Suzinku a vyrazili jsme brázdit okolí České Kanady a rakouské pohraničí, to mě celkem uchvátilo, krásně se tam jelo. Na to, že jsem projížděl silnice 3 a nižší třídy, tak byly s

Vloženo: 22.09.2011
    Uskutečněno: 22.09.2011
  • Konečně v sedle

Tak jsem se konečně dostal na víkend do sedla. Dostal jsem zelenou na opatrný jízdy. Takže jenom zlehka najeto zhruba 120 km v okolí Vysočiny a Jihočeského kraje. Vyzkoušel jsem si na chudince i jízdu ve dvou lidech (doh

Vloženo: 08.08.2011
    Uskutečněno: 07.08.2011
  • Nedobrovolná pauza

Protože jsem chytnul sračku s názvem mononukleoza, mám na minimálně měsíc pauzu od ježdění a to bohužel není jediný zákaz, který musím přijmout..

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.08.2011