Kawasaki ER 6N (2005)

Vloženo 15.5.2011
Aktualizováno 9.9.2015

Vloženo: 22.07.2014, Uskutečněno: 14.07.2014, Zhlédnuto: 5x

Konečně nastal čas dovolený,
Připravil jsem motorku, půjčil jsem si boční tašky aby jsme mohli vzít pár věcí sebou a ráno jsme nasedli a vyrazili směr Grossklocner. Vytoužené místo od té doby co jezdím na motorce. Cesta nám příjemně utíkala a vytoužený cíl naší cesty se blížil. Po příjezdu jsme se ubytovali a zajeli se podívat do Zeel am See. V úterý a ve středu jsme si toho dost projeli a kochali se krásou Alp. Byli jsme s Romankou dost unešení a hned jsme se rozhodli že příští naše dovolená bude pokračovat opět v Alpském duchu. Ve čtvrtek jsme pobalili a vyrazili směr Morava kde jsme dokončili naší malou dovolenou. V sobotu jsme dorazili domů s nájezdem 1800 kilometrů, mírně unavení, ale spokojeni

bulldogbiker (-3) napsal 16.08.2014 v 09:18

sumavak (6) napsal 23.07.2014 v 14:43

Pqavlíku a Romčo,moc pěkný fotečky a určitě i dovolená.My se chceme taky ještě podívyt na GK a rádi za pěkného počasí.Takže super

biosák (70) napsal 22.07.2014 v 19:26

• prodej

tak jsem se rozloučil s mojí první motorkou, už dělá radost někomu jinému

Typ: Prodej
    Vloženo: 09.09.2015
    Uskutečněno: 09.09.2015
  • Držák bočních brašen

Po letošním občasném víkendovém cestování s baťužkem jsme zjistili že potřebujem více úložného prostoru. Tak jsme pořídili podpěry pro boční brašny, teď už jen nějaké ty brašny vybrat.

Vloženo: 16.11.2013
    Uskutečněno: 16.11.2013
  • Výlet na slovensko

Letos jsem protáhl ER6tku po slovensku. S přítelkyní jsme vyrazili v pondělí ráno. Náš cíl byl Liptovský Mikuláš kde jsme měli zamluvený penzion. Chtěli jsme být brzo v cíli tak jsme to vzali na slovensku po dálnici. Jen

Typ: Dovolená
    Vloženo: 23.07.2013