Honda NT 700V Deauville (2006)

Vlastník pilarek
Vloženo 15.4.2011
Aktualizováno 3.10.2011

14 dní v mém vlastnictví...

Vloženo: 30.04.2011, Uskutečněno: 30.04.2011, Zhlédnuto: 5x

tak je to asi 14 dní co ji mám, najeto 2200 km ... nemužu si vynachválit tento stroj. Všichni co mě znají, to okukují, a prohlížej, musím často dělat přednášky a prohlídky stroje :)
všem se to moc líbí a jak já jim vždycky říkám, je to motorka co spojuje docela neslučitelné hodnoty a to:

Zábavu & praktičnost & náklady

neboli jezdím - baví mě to - ale zároveň jezdím pracovně ne jen tak okolo komína a jsem svěží a neunavený jako z auta + náklady na dopravu jsou o 1/2 menší ...

prostě, paráda...

kdo nechce motorku jen na blbnutí, ale dopravu,zábavu na dlouhé cesty (není absolutní problém ujet 400km v kuse a to i na našich šílených silnicích po zimě) tak Deauville je jasná volba..

PS: jen je potřeba se od pasu dolů mín strojit :) vůbec nefouká na nohy takže při oblečení jako na naháče jsou litry potu zaručeny...ostatně to i vysvětluje proč jsem mohl na své původní jezdit i v - 10°C ..což plno kolegů z naháčů nemohlo pochopit a říkali že jsem blázen...

• koniec

prodej jednomu kolegovi nedaleko.

Typ: Prodej
    Vloženo: 10.03.2013
    Uskutečněno: 10.03.2013
  • 50 000 km

Alda asi před 7 dny překročil hranici 50000 km a začínají se objevovat menší nedostatky. Malinko nám stoupá spotřeba a klesá výkon. I zvuk je asi 10 víc traktorovej než když byl nový. Chtělo by to vyměnit svíčky a filtr

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.10.2011
    Uskutečněno: 29.10.2011
  • příprava na zimu

dnes, obrovská akce, připravil jsem ,,Aldu" na zimu, zvednul jsem plexi a umyl ho aby přes něj aspon něco bylo vidět, čas přenastavení, 5 minut a 3 minuty jsem hledal hadr! konec úprav jinak letos ( od dubna ) najeto 21

Vloženo: 20.10.2011
    Uskutečněno: 20.10.2011