Jawa 50/23 Mustang (1977)

Vlastník David45623
Vloženo 14.4.2011
Aktualizováno 20.1.2012

Vloženo: 04.11.2011, Uskutečněno: 04.11.2011, Stav tachometru: 12716 km, Zhlédnuto: 4x

Jelikož se mi podařilo mustanga přidřít a už se s tím jezdit nedalo, tak sem poslal válec na výbrus. No jo, válec přišel, ale já jsem pořád neměl sundaný starý píst a normálně to nešlo. Potřeboval sem stahovák pístního čepu, ale ten sem nesehnal. Tak mi byla dána rada, ať píst položim na kus dřeva, ve kterym bude díra a ať to vymlátim ven. Tak sem to tak nějak udělal a nasadil novej válec. Po první projížďce jsem si myslel že výbrus je na nic, protože to do malynkýho kopečka nechtělo jet ani na dvojku. Po prvních kilákách ale začal motor táhnout a po prvnim kiláku už jede v pohodě. Chytá na nakopnutí, ale před projížďkou se musí pořádně zahřát, minimálně tak 5-10 minut na volnoběh.

• Světlo, klakson

Pořád jsem nemohl přijít na to proč mi nesvítí dálkové světlo a netroubí klakson. Žárovka se zdála být v pořádku, ale raději jsem koupil novou a dálkové už svítí. Klakson jsem vyměnil za další starý, ale i tak funkční. S

Typ: Oprava
    Vloženo: 20.01.2012
    Uskutečněno: 20.01.2012
  • Stupačky

Protože pořád padala levá stupačka, rozhodl jsem se dát novou. Když už sem měnil jednu, tak jsem dal i druhou. Obě pěkně drží a konečně vypadají pěkně.

Typ: Oprava
    Vloženo: 29.12.2011
    Uskutečněno: 10.12.2011
  • Filtr

Koupil sem nový filtr, protože s tou punčochou to nebylo ono. Jenže nastal problém. S fitrem to nejede na trojku. Udělá to zvuk jako by to nedávalo jiskru, ale dostal sem radu, že bude asi velká tryska a že se to moc uch

Vloženo: 28.11.2011
    Uskutečněno: 28.11.2011