Honda CBF 125 (2009)

Vlastník vojtaz
Vloženo 4.4.2011
Aktualizováno 8.4.2011

Moje první 125ca,za kterou jsem strašně rád.Doufám,že mě nikde nenechá a nezklame a doveze mě tam kam budu chtít.

Mám jí krátce.Bohužel už jsem jí položil tak je trošku pochroumaná.Ale to se vylepší a nic nebude poznat.Nevím,jestli je to jen můj názor nebo postřeh,ale zdá se mi,že přední pneu skoro nedrží..I na malém kamínku cítím jak to s motorkou škubne.Od té doby co jsme se na ní vyboural se dost bojím jezdit do zatáček :D.Ale spíš to bylo mojí chybou..nezkušenost.No přežil sem to a žiji dál.Jen doufám,že mě to už nepotká.Když jsem si na ní poprvé sedl tak jsem se zhrozil,jak je motorka mohutná.Z boku se nezdá,ale když na ní člověk sedí tak před ním je docela mohutná nádrž,která motorku dost zvětšuje.Když jsem na ní jel jako spolujezdec tak se mi líbilo,že zadní sedlo je o dost výš než to pro řidiče,takže sem viděl tátovi přes hlavu.To se m i moc líbí :D
Ale zatím nemůžu víc napsat.Až s ní budu mít pár pořádných výletů za sebou tak jí snad poznám víc a napíšu něco konkrétnějšího :D

stojaspalka
stojaspalka napsal 13.05.11 v 20:59

hele to s tou mohutností je u mě uplně stejný..zrovna dneska sem to vysvětlovala mámě :D že když se na ní dívaš tak ok, ale jak na ní sedim tak je hned větší

Pjercak
Pjercak napsal 02.05.11 v 19:54

Radeji už nepadaj a asi seriove gumky nebudou zadne lepidla... Jinak pekny strojek

istonbike
istonbike napsal 15.04.11 v 00:06

Super CetBéeFko...tahle dváca se hodně povedla máš to za 10b a přeju příjemné seznamování a už žádné pády