Kawasaki Zephyr 750 (1997)

Vlastník KubaGSF
Vloženo 5.1.2011
Aktualizováno 14.9.2015

prodáno do Brna teď v zime 2015

motorku sem koupil padlou ze stojánku, její největší kamarádkou je flexa, svářečka, 2kg kladivo atd

První dojmy - zatím jsem na ní ujel asi 3km když sme ji dovezli domů, jen abych zkusil jesli šlape jak má. Hned potom jsem se do ní pustil. Nebejt to léto tak krátký, mohla už bejt hotová. Chybí pár drobností.

je to hotový, máme najeto asi 1000km. Už je asi 10krát přetryskovaná a konečně to jede.

s motorkou sem objel pár akcí. Hořice, Branná, Dvůr Králové. Sem tam vychytávám mouchy, konstrukční nedokonalosti atd

Za 3 roky najeto možná 3t km. Sem tam nějakej výlet, závody veteránů. letos vyřešena záhada cukání ve vyšších otáčkách. Nepropustný palivový filtr.

Na motorku dávám v průběhu inzeráty, kdyby měl někdo opravdu zájem, přijel by se aspoň podívat, ale jsme země loudilů o nesmyslné slevy. Takže kdyby měl někdo seriozní zájem o tuhle motorku a chtěl za ni zaplatit penězma ( ne výměnou za auto, vlek nebo jinou motorku) tak ať se ozve a na ceně 77 tis by se dalo něco slevit. Ale proboha, na místě až se něco nebude líbit nebo s ohledem na vzdálenost kupujícího něco na benzin. Jinak já to mám na kochání jako 3tí nebo 4tou motorku a nic mě netíží to prodat za 50tis.

5.2.2015 - prodáno do Brna. Snad do dobrých rukou. Tak ať to jezdí pořád stejně a žádný pády.

prodáno do BRNA, šťastnému majiteli přeju spoustu bezproblémových kilometrů

Jirka-ZXR
Jirka-ZXR napsal 07.10.15 v 03:27

moc pěkná stavbička !!!mně to čeká tuhle zimu, tak snad se mi to taky povede...

Kubát
Kubát napsal 03.12.14 v 14:47 10b.

opravdu krásná vkusná, přesně dle mého gusta

aatom
aatom napsal 23.01.14 v 17:37 10b.

četl jsem o ní, krásná práce

Sete
Sete napsal 13.06.12 v 11:14

Paráda jaxviňa

me2d78
me2d78 napsal 13.06.12 v 10:12

pěkně si s ní hraješ, 10b jasných...