Yamaha XT 660 X (2004)

Vlastník Arzenix
Vloženo 29.12.2010
Aktualizováno 26.6.2011

Motorka na každej den, asi není dokonalá, ale jsem spokojen

Ahoj, tak co bych k mýmu XTéčku napsal? Je to moje další motorka po 4 letej pauze. Před tím jsem začínal jako malej na zkráceným pionýru, pak normál pionýr. Dokonce jsem se pokusil udělat i takovou zhovadilost- 2 válcovej pionýr, ale potom do toho bylo třeba rvát prachy a tak šel z domu No potom už s řidičákem Jawa 50 Mosquito, Aprilia 125 Pegaso, no a po již zmiňovanej pauze se dostávám ke svej nynější Yamaze XT660X. Koupil jsem ji v srpnu 2010. Je dovezená z Itálie, najeto 20 tis a nějaký drobný S motorkou jsem letos moc nenajezdil, ale za těch cca 900km mám zatím jen dobrej pocit. V půlce září jsem si udělal radost a koupil jsem laďáky Leo Vince X3,s nima to je uplně jiná motorka, jezdím bez vložek Jinak se XTéčko na svou vyšší hmotnost ovládá nádherně a je hravý, drobnou nevýhodou je nulová ochrana před větrem na delších trasách, který se jinak na této motorce dají. A ještě bych vytknul cukání motoru v nízkých otáčkách, který je u XTéček běžný, ale po montáži laďáků se to zlepšilo. Ale dá se na to zvyknout. Ke konci sezony mi klouzla spojka, takže přes zimu budu mít co dělat Takže chystaný úpravy přez zimu: Nová spojka, řetězovka s menším kolečkem na motor, nová zadní pneu,úprava koncovýho světla a další věci dle potřeby. Tak to je zatím asi všechno co bych napsal

Arzenix
Arzenix napsal 30.04.11 v 00:42

Zdarec Tome. Děkuju A koukej na příští sezonu něco pořídit

TVGSXR
TVGSXR napsal 28.04.11 v 18:52

Peťo musím uznat, máš to fakt moc pěkný..!! A ten zvuček taky chválím..

Arzenix
Arzenix napsal 10.03.11 v 07:41

Fakt? Tak to je mazec Moc moc děkuju za chválu

0x1d2
0x1d2 napsal 01.03.11 v 17:18

Včera jsem na ni koukal.. projížděl jsi okolo mě v Novym Městě.. Neskutečná bomba... naleštěná a ten zvuk.! bomba.. 10.b

sedlon
sedlon napsal 23.02.11 v 18:06