Derbi Senda 50 (1999)

Vlastník x-denni-x
Vloženo 22.12.2010
Aktualizováno 27.3.2011

Spojková páčka s držiakom, trhačka, blastre.

Vloženo: 12.02.2011, Uskutečněno: 12.02.2011, Zhlédnuto: 20x

Nakoľko sa mi podarilo zohnať nejaké tie € tak som trošku investoval do Derbiny. Dal som dole vypínače tie sú mi tam zbytočné nakoľko svetlá sa zapínajú na spínačke. Ale ďalší dôvod prečo som ich dal dole bol ten že vypínače boli súčasťou spojkovej páčky. A ešte k tomu bol držiak prasknutý a pri menšom páde by sa to celé zlomilo. Tak som to dal celé dole ja a kúpil som novú spojkovú páčku aj s držiakom a ešte som voľné miesto doplnil trhačkou ktorá v prípade pádu z motorky vypne motor. Ďalej som kúpil ešte pred nejakým časom chrániče páčok ale nedal som ich tam lebo na ľavú stranu nepasoval jeden chránič ale teraz sa to vyriešilo novým držiakom.

Investované:
Spojková páčka s držiakom: 10€
Trhačka: 15€
Blastre: 6€

• Výmena

No ako u väčšiny mojich motoriek to je tak že si motorku zohnám v nič moc stave potom ju porobím vyladím a zas vymením za niečo v neporovnateľne inom stave s porovnaním stavu mojej motorky. :) Ale na druhú stranu mám z t

Typ: Prodej
    Vloženo: 27.03.2011
    Uskutečněno: 26.03.2011
  • Problém s koncovkou výfuku

Konečne som vyriešil problém s výfukom. Vyzdravel som a pustil som sa do roboty. Keďže som doniesol prerobený Simson na CROSS a na ňom bola fajná koncovka z KX85 dal som ju na Derbi. Výsledok je paráda !!! Zvuk je super

Typ: Oprava
    Vloženo: 28.02.2011
    Uskutečněno: 27.02.2011
  • Roztopenie spojky koncovky výfuku s kolenom

Takže počas poslednej jazdy sa mi spolu so zlomením páčky a blastru roztopila aj teplovodka ktorá sa využíva na chladiace systémy motorov. Nakoľko som bol 6 dní chorý tak som s tým nič nerobil :( P.S. Motorka nespa

Typ: Havárie
    Vloženo: 28.02.2011