Honda SLR 650 (1997)

Vlastník Fuca
Vloženo 19.12.2010
Aktualizováno 14.2.2011

Honda SLR 650´97 29 kw Moje první velká motorka (po Yuki ST 200)

moje první pořádná(snad)ted jsem ji koupil,všude je to bílí smeti kua,tak se svezu,az to sleze,chtel jsem vzduchač,světlo na řídítkách jakoby enduro,žádnej a typ a za dobry penize,tak to se mi snad povedlo
Fotky z lednovy vyjíždky do JAWY-super,ale z ty fabriky je jednomu smutno,snad se to jednou zlepsi a budem si moct koupit slušnou motorku vyrobenou doma.

technick
technick napsal 28.11.15 v 21:41 10b.

Super stroj. Takhle má vypadat Motorka !

Pheta
Pheta napsal 17.03.11 v 22:06

to kolco si klidně hoď i když ve dvou jezdit budeš:) ja jezdím a nestěžuju si... (pravda muj baťůžek ma 52kg:)

jinak dobrá volba, koukni i ke mně na profil, taky jsem poupravil jako matess (ten ji ma ale hezčí, bejk)

Matess727x
Matess727x napsal 09.01.11 v 22:01

Kdybys chtěl dělat nějaké úpravy, tak mrkni ke mě do profilu.Třebas by tě něco na mám EseLéru inspirovalo. Jinak SLR není nástupce Dominátora, jak tu psal tady
MartinXL650V.EseLéro se dělalo souběžně s Dominátorem,...jako lehčí městská varianta.Sice má psáno méně kilovat než Domino,...dá se různýma jednoduchýma úpravama zvýšit, ale díky ostřejší vačce je o chloupek "ostřejší" než Domino.Jestli nebudeš jezdit ve dvou, tak doporučuju o zub větší kolečko.

task71
task71 napsal 22.12.10 v 17:16

Hodně kilometrů bez nehody 10B

p.epanica
p.epanica napsal 21.12.10 v 21:50

Tak ať Ti dělá jen radost a snad budeš spokojen. Co nevidět ta bílá věc sleze a povozíš se ...