Suzuki M 800 Intruder (2008)

Vlastník -sun-
Vloženo 27.11.2010
Aktualizováno 29.4.2014

Vloženo: 17.01.2011, Uskutečněno: 17.01.2011, Zhlédnuto: 10x

Nechal jsem se ošálit nádherným počasí u nás v dědině. Vyjel jsem na evidenčku do Vlčnova(10km). Potom co jsem byl hotový jsem měl chuť se projet, tak jsem zamířil do Uh. Hradiště. Od značky konec Vlčnova byla husá mlha, viděl jsem tak na 20m dopředu. Po pár minutách jsem dojel do UH a sledoval jsem, jak jsem mokrý a mašina taky... Dál jsem radši nejel a cestu zpět jsem zkusil přes Kunovice, Hluk atd. v naději, že tam bude líp. No pěkně jsem se spálil. Zima, vlhko, mlha na 20m celou cestu. A aby toho nebylo málo, pořád jsem měl fest zamlžené plexi na přilbě. Tak jsem jel většinu s otevřeným. A v té mlze zrovna teplo nebylo... Kousek před Nivnicí se mi zamlžili aj brýle Naštěstí jen kousek od domu.
Jako na sviňu, dojel jsem domů a tam pořád krásně svítilo sluníčko a nikdo mi žádnou mlhu nevěřil ).
Nevadí, zkušenost dobrá, ikdyž jsem byl mokrý a zmrzlý, cestu jsem si užil! Najeto dalších 50km.

• Konečně

Tak konečně jsem vyměnil přední pneu. Originální vydržela nádherných 26tisíc km. Jsem zvědavý, jestli nová půjde ve stejných šlépějích :-)

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 29.07.2011
    Uskutečněno: 29.07.2011
  • Po delší době

Tak carevna má už natočeno přes 25tis. km. A je čas aby dostala konečně novou přední gumu, ta originální je "už trochu sjetá" :-). Jezdí jako drak, všechno šlape na jedničku. Není problém na ní najet 500km, přitom člověk

Vloženo: 14.07.2011
    Uskutečněno: 14.07.2011
  • 22tis.km

Tož najeto přes 22tis. km, tzn. za tento rok mám 6tis. v sedle carevny. Jako "dárek k výročí" jsem ji pořídil navigaci. K tomu začíná být i teplo, takže pořádné výlety jsou teprou přede mnou. Už se těším. I když občas po

Vloženo: 23.05.2011
    Uskutečněno: 23.05.2011