Suzuki DR-Z400S (2007)

Vlastník Petr-Huska
Vloženo 30.10.2010
Aktualizováno 13.7.2016

DR-Z 400 S r.2007 - snad vydrží alespoň 1/4 toho,co Huska.

První dojmy - Hned ne,musela se upravit,pak to šlo.

Zatím najeto cca7000 km,moc nadšený z ní nejsem,řekl bych,že stará DR 350 byla"endurovější". Japončík tam nas... moc zbytečných věcí a podstatné tam nedal-vadí mi display s několika počítadly a stopkami,ale otáčkoměr chybí,stejně jako přímý karburátor a delší převody a hlavně "šestka!"
Prostě se na tom bez úprav nedá jezdit-řidítka,představce,úprava převodu atd.

Tak mi vydržela 7 let,ale musel jsem si ji upravit k "obrazu svému"-pro většího chlapa-nad 180 cm-představce,jiná řídítka,poladit výkon-nešla "za plynem",vyházet původní zadní blatník a blikače-dát "lízátko" a blinkry-gumáky.Pak to šlo,ale s jedním problémem jsem se trápil 6 let-nervozita v zatáčkách,nestabilita na předek-krátký rozvor,tím pádem řídítka u břicha a to já nerad,tak jsem je naklonil dopředu na delší ruce a tady byl ten důvod nestability-po sklopení zpět se vše srovnalo-takže dlouháni-pozor na to!!!
A blbě se na tom cestovalo-úzká tvrdá židle,krátké převody,musel se měnit stálý převod a pak to zase bylo rychlé do lesa.
Velké + byla údržba-nic se nesralo,vše drželo-vidle,centrál,kyvka,ložiska v krku i kolech,brzdy dobré-i stojka šla,spojka vypínala,kvalty netloukly,i slušná spotřeba do 5 l. Prostě takové DODO,ale pak jen sloužila.

Lubos92
Lubos92 napsal 23.01.14 v 15:19

Pěkná .

saty506
saty506 napsal 01.12.10 v 15:46

maš pravdu.. ale není to zla motka.. asi nejhorší je vaha inak to není vubec špatny

revers
revers napsal 30.11.10 v 17:49

S tou šestkou máš určitě pravdu ale že se na tom bez úprav nedá jezdit bych zrovna neřek.350tku jsem teda neměl ale řek bych že je tato motorka na vyblbnutí dostačující a otáčkoměr mi nepřijde až zas tak důležitý.Jinak vypadá moc hezky

Barney
Barney napsal 31.10.10 v 14:01

Starý dobrý DR350... jo jo

H4nz
H4nz napsal 30.10.10 v 23:56

Tak já ji s tebou vyměním za toho krosovýho simáka (elektronika) ten je do krosu dost...a myslím si že by mi ty věci nevadili cos jmenoval...xD