Aprilia SR 125 (2001)

Vlastník matt_007
Vloženo 21.10.2010
Aktualizováno 21.10.2010

Tak můj druhý stroj. Záměrně neříkám motorka, abych někoho neurazil. První byla totiž moje Babetka.:) Která mi bohužel byla odcizena (Kdo krade Babettu, že?), jinak bych s ní i dožil.

Před 3-mi týdny jsme si řekli své "ano" a od té doby ji vůbec nešetřím. I když na ni teď pořádně mrznu, tak stále jezdím co to dá. Hlavně do školy. Co jsem dřív jezdíval ráno autem za 25 minut, to teď jedu 5. Takže spím o 20 minut každý den déle. \r
Po již dříve zmiňované Babettě je to obrovská změna. Dvě obrovské výhody oproti Babetce: 1) Bydlím na kopci a Babetka občas nezvládala a tak jsem jí musel pomoct. Jak jinak než šlapáním, že? A za 2) Už mě nebavilo, když mě předjížděli cyklisti. Připadal jsem si "méněcenně" V tomto má obrovské plus můj nový miláček, skůtr Aprilia SR 125. Jedu klidných 60. Plyn ani ne na půlce a když ho trochu polechtám, tak to krásně začne zrychlovat. Jediné co mi trošku vadí je spotřeba. V zimě, studenej motor, po městě, pouze krátké úseky = kolem 4l. Doufám, že přes léto to bude lepší. Taky doufám, že nedopadne jak má bývalá motor... ehm ehm...moped, který mi byl odcizen ze zahrady, zamčený a s plachtou. Největší škoda vznikla odcizením právě oné plachty na motorku. \r
Nemám sice zatím žádné velké zkušenosti s tímto skůtrem, ale za ty 3 týdny jsme si užili hodně zábavy a jede skvěle.\r
Mohu...ne musím doporučit. Super do města, ale na "Farince" jede taky super.

Konwa
Konwa napsal 05.01.11 v 19:32

za "recenze a zkušenosti" máš jistých 10b fakt jsi mě rozesmál

Iwas
Iwas napsal 26.10.10 v 01:13

Hezky zamračená...

čeplin
čeplin napsal 22.10.10 v 21:00

pěknej skůtr , já vim se blbej , něák to nemůžu poznat podle vzledu , ale to je dvoutakt nebo čtyřtakt ??

Fucky
Fucky napsal 21.10.10 v 20:43

Vítám tě chlape u motorkářů s motorkou(skútrem( aprilia sr 125 určitě si vybral dobře hodně šťastných km bez nehod já osobně na skútr nallítal za 2 měsíce 1700km a zatím si nemůžu stěžžovat je strašně hbytej a krásnej

Marex
Marex napsal 21.10.10 v 12:33

Hustej Racingovej skútr. Majitel je sice trochu ranař,ale sloh má jako premiant třídy. Doufám, že mě za to, že jsem to prozradil, neuhodí mezi uši. Tak ať ti slouží a ať ti nepřimrzne...