Yamaha FZ 750 (1985)

Vlastník SLAY
Vloženo 22.8.2006
Aktualizováno 27.10.2008

Na svůj věk hodně dobrej stroj.Ty koně a ta síla tam prostě je.Brzdit by to mohlo líp to rozhodně i ovladatelnost by mohla bejt malinko lepší ale to je daný rokem výroby.Absolvuji na tomhle stroji třetí sezonu trošku prašulí jsem do ní musel nasypat lon

Cesty: Ze srazů pravidelně Rackreyd tam i na předchozím stroji ,jinak podle času.Cestování jen takový vyjížky maximálně dva -tři dny.Za rok 2006 hodně podařená vyjížka na Fláje.

Další info: Vysněný moto MV Agusta F4 to je sen ,jinak uvažuju o Honda CB1300S ABS anebo něco litrovýho,Fazer stav konta napoví.TAK A JE prodaná -troušku lítost ale byl čas přejít na jinej stroj.Tak a garáži už stojí Fazer 600 rv.00 supéér

Blade075
Blade075 napsal 28.10.07 v 21:54

Nevybral jsi špatně Třeba na jaře zahřejeme někde gumy

AliFZS1000
AliFZS1000 napsal 12.01.07 v 18:11

Zdar, díky za pochvalu Máš super klasiku, tenhle styl mám rád. Nechci poučovat, ale jestli půjdeš třeba do litrovýho Fazera nebo něčeho podobnýho, tak buď hodně opatrnej. Na vlastní oči jsem viděl,jak jeden "seriózní dovozce moto" vařil krk na FZS 1000 a garantuju Ti, že by to při koupi zjistil asi opravdu jen pořádnej profík Pak šel do prodeje jako nebouranej, pěkný šméčko a takovejch je víc než dost, takže opatrně. Měj se a vždycky kolama dolu

smazany35943
smazany35943 napsal 31.12.06 v 17:30

Čus draku. Na ty roky vypadá skvěle. Až koupíš něco novýho tak bych jí dal do origoš stavu a byla by to pecka . Tenhle styl motorek mám taky moc rád. Zuzka .

smazany31123
smazany31123 napsal 28.08.06 v 12:50

dekujem

SLAY
SLAY napsal 23.08.06 v 08:27

4 E.D.A.FZR 400<br />
Jo lítá jak drak jak říkám ty kobyly tam jsou .Ideální místo kde za to vzít na doraz hráz na nechranický přehradě dostatečně dlouhý aby byl čas brzdit což je asi nějvětší problém tohodle bajku. .Jinak tvůj Dědek moc pěknej ,jak sji tam vzpomínal tu zadní gumu tam tam asi tu samou půjde pryč dám tam 180 jen co tuhle trošku sjedu.