Jawa 350/639 (1991)

Vlastník Sema
Vloženo 23.9.2010
Aktualizováno 8.4.2018

Vloženo: 04.12.2011, Uskutečněno: 04.12.2011, Stav tachometru: 52968 km, Zhlédnuto: 4x

Díky stále příznivému počasí jsme letos po roční pauze opět vyrazili na Mikulášskou jízdu. Proti minulé Mikulášské ubylo účastníků i Jaw, ale důležité je, že jsme si to báječně užili. V sobotu odpoledne jsme vyráželi od Doktora a okružní jízdou zamířili na Točník. Jediná smutná událost nastala hned po pár metrech, kdy jsem si vyklápěcí částí helmy urazil své krásné rohy.. V Hořovicích jsme svým příjezdem narušili místní besídku, protože jsme pozornost velké části diváků strhli na sebe. U Žebráku nás mírně zkropil déšť, ale to už jsme byli téměř u cíle-pod hradem Točník. Rozdělali jsme bydlení, složili gril, zatopili pod masem a uvařili něco teplých nápojů okořeněných slivovicí. Večer jsme téměř celý věnovali debatám o plánech na budoucí cesty. Po mírně větrné noci jsme v neděli v pořádku dojeli domů. Celkem najeto 163 km. Více fotek na mém rajčeti.

• Přes Benešov na Knín a Dobříš

Krásné jarní odpoledne před návratem zimy jsem využil ke kratšímu výletu. Škoda jen vynuceně pozdního startu, kvůli kterému jsem poslední půlhodinku jel už bez dopinku slunečními paprsky. Najeto 120 km.

Vloženo: 10.03.2013
    Uskutečněno: 10.03.2013
  • Do další sezóny

Kratší vyjížďkou ve slunečném a lehce větrném dni jsem nakročil do další sezóny v jedné stopě. Tak ať se nám všem vydaří.

Vloženo: 02.01.2013
    Uskutečněno: 02.01.2013
  • Slapy-Sedlčany

Původně jsem jel na benzínku kousek od nás, nabrat před zimou čerstvý benzín, ale nakonec mi to nedalo a při malém výletu kolem Slapské přehrady a do Sedlčan jsem v pošmourném mlhavém dni najel 160 km. A víte co vám řekn

Vloženo: 27.11.2012
    Uskutečněno: 27.11.2012