Harley Davidson XL 883C Custom (2008)

Vlastník OKTAN_23
Vloženo 23.8.2010
Aktualizováno 23.8.2010

Splněný sen... Dlouho jsem vybíral a přemýšlel a špekuloval a diskutoval a četl, ale pořád nic. Až jsem ho vloni zahlédl u kamaráda. Láska na první pohled... Letos si pořídil Glideu a chtěl si ho nechat na letní Prahu, ale ukecal jsem ho a prodal...

Maximální spokojenost. Je sice ten nejmenší a nejslabší, ale je můj :) A jak nám to spolu sluší... Táhne hezky odspodu, ale má rád trošku otáček. Jinak se třese jak ratlík a přeskakuje v něm každý ventil a snad i válec :) Jak se ale zahřeje a má svých 2.500 otáček, tak si přede jako spokojený kocour. A já s ním :) Při rozhodování o koupi jsem dostal jasný rozkaz, že musí být pohodlný i pro moji paní. Proto ta Sissy a halda kufrů. Jsou ale originál, tak to k Harikovy pěkně sedí.

OKTAN_23
OKTAN_23 napsal 14.10.10 v 21:36

Diky vsem :) S kazdym kilometrem ziskavam krucek po krucku vic jistoty a uzivam si jizdu cim dal vic... Ovsem stale s notnou davkou pokory. Bez ty to nejde :)

marnej
marnej napsal 28.08.10 v 13:07

Boža
Boža napsal 23.08.10 v 20:23

Čopry a cruisery jsou nejlepší motorky, a proto dávám 10 bodů HD moc nemusím je to předražená Amerika chápu, že meuvádíš cenu tak ať ti slouží k tvé spokojenosti a vždy pohodu na cestách

eli600
eli600 napsal 23.08.10 v 18:58

Čus vítej nebudeš litovat .