Suzuki DR 800 Big (1991)

Vlastník djvlada
Vloženo 29.7.2010
Aktualizováno 13.9.2010

Vloženo: 31.01.2011, Uskutečněno: 31.01.2011, Zhlédnuto: 2x

Tak nejaky ten čas utekl sehnal sem jety padaky za par korun a musel sem je trochu poopravit po lehčím pádu,dovařil sem tam výztuhy a teď mě čeká už jen dopasování na motorku a pak asi bilej komaxit.
Dále jsem dal na radu Dědka a svěřil sem mu motorku na seřízení ventilů a karburátorů,ale jak to tak býva vždy se něco najde co chce opravit takže se zpraovalo přepákováni,zadni rozeta byla na výměnu tak sem pořídíl řetezovou sadu nestandartní což je 15-42 misto 15 47 uvidíme jak to pojede slibuju si od toho lepší spotrebu na silnici kde stejně nejvíc jezdím.tato oprava mě stala cca 6000kč take timto dekuji Honzovi ktery se motorce věnoval a Dědkovi za pomoc s ostatnímy věcmi.
Jelikoš se moc nudim a čítam forum dr-big.cz tak sem narazil na obědnávku pružin,zadni už dělal majitel přede mnou tak sem obědnal předni a na jaře je vyměnim s tim sem obědnal i brachovi zadní novou na 800 mezityp,tímto je to zatím všechno na kola mi uz nejak nezbylo tak hold mitas nevim ještě jaky počkají na další měsíc

• zimní ůdržba

Tenteo týden sem motorku vyhazel ze sněhu abych se dostal do kůlny kde motorka přežívá zimu.Po hodině házeni sem ji konečne zpatřil pod plachtou kterou sem v zápěti sundal a vytahl motorku ven a následně ji naložil na vo

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 26.12.2010
    Uskutečněno: 26.12.2010
  • odkaz na videa komentar muj a bratra nekomentujte

http://www.youtube.com/watch?v=j8ZoLXtUpSs http://www.youtube.com/watch?v=pYuD_-nzT4E

Vloženo: 15.09.2010
    Uskutečněno: 15.09.2010
  • creptus montaz

takze creptusy sou na masine chvily nam to dalo nez sme vytahly stere vyfuky nektere sroubky nechteli ven jeden se zalomil ale pomoci svarecky sel ven,chvile ocekavani vytahl sem krasne dve koncovky a y svod z krabice,zk

Vloženo: 15.09.2010
    Uskutečněno: 15.09.2010