Honda CBF 600N (2009)

Vlastník knizmi
Vloženo 24.7.2010
Aktualizováno 30.1.2012

Po Jawě 350/640 moje první větší motorka. Při manipulaci na místě je to oproti Jawě velká těžká mrcha, ale jak se člověk rozjede, okamžitě na tu hmotnost zapomene

Koupena rok jetá, měla najeto 8500 km. Oproti Jawě 350, na které jsem jezdil do teď, je to obrovský rozdíl. U Jawy člověk musel pořádně zatáhnout za plyn, aby šel motor trochu do otáček, tady stačí se na plyn ošklivějc podívat a otáčkoměr je hned na 4 tisících

Motor má pro mě dostatek výkonu, jízda ve dvou ani není poznat. Krásně sametový chod, nikde nic nevibruje, prostě paráda. Až teda na ten zvuk, trochu připomíná vysavač.

Příjemná je spotřeba (pokud to člověk nehoní po dálnici) - tankuju při nájezdu kolem 300 km. Párkrát se mi to podařilo trochu přetáhnout a stále ještě tam nějaké palivo bylo. Průměr 4,5 - 5 l na 100 km.

Pořídil jsem si na ni monolock kufr Givi 47 l, padací rám a centrální stojan.

C.B.R
C.B.R napsal 30.01.12 v 20:07

dobrá moto 10 a ať jezdí

Pacous
Pacous napsal 25.08.10 v 11:00

Tahle barva CBFku vyloženě sluší...

Keano
Keano napsal 23.08.10 v 21:13

krasna motka, tu bych chtel po me 250 ...;)
tak hodne stastnych navratu domu

faust1
faust1 napsal 14.08.10 v 12:04

Ať slouží a hodně šťastných kilometrů! Tvoje pocity dokonale chápu, taky jsem na ni přesedlal z třiapůlky

PavelFru
PavelFru napsal 26.07.10 v 14:16

Dobrej výběr, myslím, že budeš spokojenej cbf je fakt příjemná mašina. Přeji hodně km v sedle a co nejmíň štěrku a aut v blízkosti cbf