Cagiva Mito 125 (1991)

Vlastník MalTom
Vloženo 22.7.2010
Aktualizováno 23.7.2010

Super motka na začátek.2takt,tím pádem větší údržba,ale lehká a super ovladatelná.

S tátou jsme jí koupili v mých šestnácti,když jsem začínal.Nebejt jeho podpory,tak bych jí neměl.To víte obyčejný kluk,co chodil na učňák.Měla barvy LUCKY EXPLORER,cca 135 kg,tudíž na začátek perfekt.Byl to 2taktík,měla oddělený mazání,takze tankování bylo jednoduché,ale zase náročnější na údržbu.Chodil jsem ještě na učňák,takže na údržbu nebylo moc peněz.Měla brzdy Brembo,vepředu 1 kotouč s plovoucím třmenem,který se dost zakusoval.Motor šlapal úplně perfektně,od 7000 se otevírala přívěra a pak začal pořádně tahat.Papkala 5l,ale šla i za 10l-když paní přívěra byla plně otevřená (jednou jsem s tím moc nepočítal a v německu mi došel beňoš),tak všechny kačky šli do nádrže. GO motoru jsem nedělal,nebyly money.Já jsem na ní jezdil do školy a trochu lovil baby.Jezdil jsem na ní jen 3 měsíce a pak přišla Kawa ER5 Twister.Moc rád na ní vzpomínám,nikdy mě nikde nenechala (kromě toho benzínu,což byla samozřejmě moje vina )) )