Suzuki AN 400 Burgman (2006)

Vlastník foky
Vloženo 17.7.2010
Aktualizováno 25.2.2014

Vloženo: 22.08.2010, Uskutečněno: 22.08.2010, Stav tachometru: 26500 km, Zhlédnuto: 12x

Po sobotním výletu do Vojetic jsem si řekl, že by bylo dobrý využít toho super počasí, které panuje celý víkend a vyrazit pro změnu na sever Čech. Za cíl jsem si dal předběžně Harrachov a okolí. Mimo dálnice jsem tedy vyrazil v 11 hodin směr Brandýs n. Labem-Mladá Boleslav-Mnichovo Hradiště-Turnov-Železný Brod-Harrachov. Přímo cíleně jsem jel do Harrachova, pár kilometrů za ním na hranicích jsem se otočil a jel zpět směr Kořenov. Protože to tady trošku znám, projel jsem si blízké okolí. Nejdřív jsem jel na Jizerku, kde mě překvapilo množtví lidí, kteří dostali stejný nápad jako já Po té jsem vyrazil směr přehrada Souš, kde jsem si dal malou přestávku.

Po odpočinku jsem vyjel směr Frýdlant přes vesnice Hejnice a Raspenava. Zejména v Raspěnavě to po povodních vypadalo fakt děsivě, a to už máme pár dní po velké vodě. Jelo se krokem a všichni čuměli na rozbořené domy, mosty aj. Hrůza pohled. No nic, po projetí Raspenavy jsem ve Frýdlantu zabočil směr Liberec. Když už bylo takový super počasi, byl by hřích nevyjet si na Ještěd, který byl perfektně vidět už od Mnichova Hradiště. Při cestě zpět jsem porušil svoje osobní pravidlo - a to nejezdit po českých prasodálnicích. Protože jsem toho měl ale dost ze soboty, jel jsem celou dobu z Liberce až do Prahy pohodu 120km/h a doufal, že mě nesestřelí nějakej "tuningBMWpyčo". Suma sumárum v sobotu najeto 421km, v neděli 409km. Tomu říkám "projetej" víkend Celkově od nákupu skůtra (7.7.2010) ujeto 4800km. Hoj.

• A je fuč

Prodej Burgmánka novému majiteli. Přeju hodně kilometrů bez problémů a bez nehod. Závěrem bych chtěl napsat, že je to absolutně výbornej skútr, proti kterýmu nemůžu říct špatnýho slova. Má pár výrobních much, které js

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.11.2011
    Uskutečněno: 17.11.2011
  • Zase něco většího II

Tak dnes druhá fáze velkého servisu. Nové kompletní obutí Metzeler FeelFree, originál vzduchový filtr, nové profukující těsnění mezi kolenem a výfukem a nová iridiová svíčka. Na skútru není momentálně jediná spotřební v

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.09.2011
    Uskutečněno: 20.09.2011
  • Zase něco většího

Tak tu máme po delší době zábavy a ježdění taky trochu povinností a servisování. Takže vyměněna brzdovka (Motul DOT4), vyměněn olej ve vidli (Motul Expert 10W). Když už se rozebírala vidle, tak výměna ložisek v krku říze

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.08.2011