Suzuki GSX-R 600 (2001)

Vlastník ITALIAMAN
Vloženo 16.7.2010
Aktualizováno 19.7.2010

GSXR-600 - taková přechodná motorka, ale moc fajn

Ke gixerovi jsem se dostal náhodou, cca před měsícem jsem prodával auto, ale vzhledem k neprodejné kubatuře jsem ho nakonec vyměnil za gixera plus doplatek. Za motorku jsem šťastný, jsem přece srdcem biker a ne nějaký BRIAN ou Connor (rychle a zběsile) nebo jak se to píše

- první postřehy oproti ninji byli asi takové: gixer je větší, hůř se klopí do zatáček, ale kupodivu, že je to 599ccm krásně tahá odzpodu. Bude to asi pořádný držák. Sedlo docela pohodlné - no to byly ještě ty poctivé motorky

- sedadlo spolujezdce rovněž pohodlné, ale posez batůžku úplně zcela nevyhovoval.

Po prvních 1000km nemůžu gixera nijak shodit, přece jen mi sedí trochu jiný typ motorky.
Ale můžu říct, že je to první moje motorka opravdu ve špičkovém stavu. Výbava, která na ní je taky dělá svoje : laděný výfuk GPR i se svody, panceřové hadice, ukazatel zař. rychlosti, tlumič řízení, přepakování ASR, padáky a další a ktomu krásné nové gumy michelin pilot pro pocit jistoty.

Gsxr je samozřejmě na prodej, už mám zaplacenou zálohu na Kawasaki Z750 2008, téměř novou takže se nemůžu dočkat

18.07.2010 - prodáno ... do dobrých rukou, takže o ni nemám strach

Moc pekna 10b
Tak hlavne bez nehod..

ITALIAMAN
ITALIAMAN napsal 16.07.10 v 21:41

diky, na tu tvoji jsem se zrovna dneska díval

WhiteS
WhiteS napsal 16.07.10 v 21:27