Yamaha FZR 600 (1992)

Vlastník Honyslunce
Vloženo 11.7.2010
Aktualizováno 15.2.2018

Tak po delší době zase něco na ježdění,sice né,co bych chtěl ale aspoň bude nějaká hračka,snad budu spokojený a podaří se předělat podle představ.

První dojmy - Byla kupovaná na truc, ale byl jsem z ní velice překvapen. Na to, že to byla už babička, jezdila velice slušně.

Mám jí doma jen dva dny a troufám si říct,dost v zuboženém stavu ale už je odstrojená a pomalu se připravuje první změna,zadek udělat s R6 a později další úpravy.Postupem času budu doplňovat.

Tak už se začíná pomalu pracovat,zadek z R6,do budoucna nádrž z Thundercatu,nový nástřik bílá perleť,reklamní polepy,kola a rám opískovat,kola do komaxitu ale ještě nevím barvu,rám buď komaxit nebo galvanizace,svody taktéž,koncovka výfuku už je na místě,tak o jednu starost méně.Poté udělat pancéřové hadice,výměna náplní,brzd,přetěsnení vidlic,vyčistit motor a takové ty základní věci pro provoz,přední street světlo,street řidítka jenže v tom ještě váhám.Budíky KOSO + své budíky tlaku oleje a teploty oleje.No na zimu to vypadá,že v garáži zazimuju.Tak snad práce a čas nebudou proti mě a pujde zrealizovat svůj sen.

Jeníček87
Jeníček87 napsal 05.08.10 v 17:56

sem zvědavej co z toho bude,ale streeta bych z toho bejt tebou nedělal hodně štěstí při přestavbě

TWL
TWL napsal 01.08.10 v 10:05

Fandim pri prestavbe

automotomaniak
automotomaniak napsal 11.07.10 v 22:42

Číč Hony,tak dost řečí a makat a makat,za snahu burácí 10b.