Honda XL 1000V Varadero (1999)

Vlastník Petrzet
Vloženo 6.5.2010
Aktualizováno 16.4.2011

Vloženo: 17.07.2010, Uskutečněno: 17.07.2010, Zhlédnuto: 6x

Tak sem se ted vratil z asi dvouhodinoveho jezdeni po polich a lukach,da se s Varanem ujet opravdu dost s ohledem na vahu moto,jen se clovek nesmi bat,u me je problem uz dost sjetych pneu,letos to ale vydrzi.
Jen ja radeji jezdim pomaleji,opravdu je mi lito tech loukoti,drataky by tolik netrpely.
Potreboval bych nejakeho ucitele at vim co a jak,samo se opravdu spatne uci.
Zitra to skusim vytahnout na motocrosovou trat vedle v Paskove,ale jen pomale jezdeni,zadne skoky atd.
Varan je tezky na nejake silenosti,tedy aspon pro me.Motor ma silu na probublavani se pomalu terenem,zadna divocina,i kdyz to umi taky,jen ja na to jeste nemam :(

• Prodano

Tak a uz je mazel pryc,sakra zas to doma obecime i s deckama. Hold jak se s.re tak se s.re.Ale urcite zac koupime neco na litani,moto je droga bez ktere nejde byt.

Typ: Prodej
    Vloženo: 16.04.2011
    Uskutečněno: 16.04.2011
  • Dokonceni

Tak uz ji mam temer hotovou,do patku udelam stk. Hosanek ma novy lak,baterku,zgeneralkovane predni vidle(kluci Hlavacci v Paskove mi to udelali),nove predni desky,promazane trmeny.Pomenene zarovky co nesvitily,nove zadn

Typ: Oprava
    Vloženo: 14.04.2011
    Uskutečněno: 14.04.2011
  • Lakovani

Jelikoz mi drobecek spadl ze stojaneu sem nucenej jej prelakovat,navic uz mel neco Varanek zasebou a tak to chtelo ty provozni oderky odstranit.Chyba je,ze sem si jeste neporidil padaky,byl bych usetren opravy praskleho

Typ: Oprava
    Vloženo: 19.02.2011