Moto Guzzi V11 (2001)

Vlastník MaraGuzziV11
Vloženo 22.4.2010
Aktualizováno 3.1.2016

Nedělní chvilka s Gůzzou (konečně) :-)

Vloženo: 05.02.2013, Uskutečněno: 03.02.2013, Zhlédnuto: 12x

Byl jsem obdarován možností strávit s Gůzzou společné necelé 2 hodiny a jak to asi mohlo dopadnout? Veškeré doplňky které mám pro ni připravené jsem se pokusil aplikovat Jako první přišla na řadu měrka oleje. Délkově je shodná s originální, jen na sobě nemá rysky, takže je tam musím dodělat např. fixou. Krásně na tom černém bloku motoru vynikne a tvoří tak hezký detail.
Další přišly na paškál hefty. Rizomy dolů a na jejich místo černé Barracudy. Rizomy měly svůj ovládácí kroužek lanka který se nasadil přímo na hefty, a na levé straně byly na řidítku nasazený a stažený dvěma "červíky", kdežto Barracuda plyn se nasazuje na původní plynovou rukojeť a levý heft přímo na řidítko (takže jako klasický gumový rukojeti ). Trochu jsem s tím nasazováním bojoval, ale povedlo se Černé rukojeti nejsou na řidítkách tak dominantní jako stříbrný (těch stříbrných doplňků tam mám víc, takže to teď nepůsobí tak "přeplácaně"). Ještě si budu muset trochu pohrát s plynem, neb se opět zcela nevrací do výchozí polohy - holt italské výrobky noooo Ne bude to prkotina, neb gumový okraj gripu se zadrhává v jednom místě o závažíčko a proto se nevrací úplně zpět...
Teploměr oleje - jeho umístění mi leželo v hlavě. Tak dlouho jsem s ním chodil mlsně kolem motorky až mě napadla nejspíš ta nejlepší možná možnost Ted mám pro něho flíček jako stvořený, jen doufám, že tam půjde nějak chytit. Místo mezi nádrží a krkem řízení se přímo nabízelo Hezky tam budíček zapadne, přitom nenarušuje pohled na ostatní instrumenty a jeví se jako by tam prostě patřil

MaraGuzziV11 (41) napsal 06.02.2013 v 15:32

Díky za slova chvály Budíček tam řekl bych pásnul vážně dokonale, ale s budíkama už radši končím, abychom neměli přebudíkováno

malina (3) napsal 05.02.2013 v 18:26

Hefty moc pekny
A strojovna s novým budikem hmm

• Kones sezony 2015

Úplně jsem zapomněl vložit záznam do deníku o ukončení sezony 2015 :-) Guzza v tuhle chvíli odpočívá po sezoně s nemnoho najetými kilometry za uplynulý rok :-)

Typ: Údržba
    Vloženo: 03.01.2016
    Uskutečněno: 03.01.2016
  • Zrcátka

Konečně jsem se, víceméně po letech váhání, odhodlal pořídit Gůzze nová zrcátka do konců řidítek :-) Za prvé jsem se nemohl rozhodnout jaký tvar, zda kulatá či oválné a taky jsem neměl jistotu, že budou LeMánsce vůbec sl

Vloženo: 19.12.2015
    Uskutečněno: 19.12.2015
  • AGV Moto Guzzi

Začínám věřit, že jsem opravdu dítě štěstěny :-) Podařilo se mi koupit originál helmu Moto Guzzi od AGV. Není sice nová, ale je jako nová :-) Jediná vada na kráse je poškrábané plexi, způsobené zřejmě při čištění. Plégo

Typ: Koupě
    Vloženo: 12.03.2015