Aprilia RS 125 (2001)

Vlastník 121ghostrider
Vloženo 28.3.2010
Aktualizováno 28.3.2010

tak jeto aprilie rs 125 mela 22kw a jinak otevrena na si 30kw

tak co kni napsat byla pekna vzhledove mohutna ale ukazalose jenom to ze rs se jenom serou!jak sem proni dojel tak hent predemnou chcipla pak nesla nastartovat asi na 3 pokus chytla majitel rekl ze jetam spatna baterka! pri projizdeni neco nebylo v poradku porad ji klesali otačky a chcipala!!! takze jak sem dojel tak majitel rikal zetam je vse novi go motoru atd vseme dolozil tak sme usoudily zetam bude nejaka blbost ale po par dnech cesem si proni dojel a odjizdel sni domu tak po asi 2km prestala jed a uz nenastartovala tak ihnet navrat k majiteli a vracecka jak penez tak mota !!! proste nejhorsi koupě !! ihnet po tomto sem usoudil ze rs uz nikdy!!sice rs jedou ale taky se serou a to muzebyt vjakym koliv stavu !!

Pist11
Pist11 napsal 12.02.12 v 18:23

Gavi777 : přsně tak já si na tu mou nemůžu říct ani nic

Gavi777
Gavi777 napsal 26.12.10 v 11:38

Je to o tom jaká se ti dostane do ruky já ji mám a bez sebemenších problémů

chAZz
chAZz napsal 29.03.10 v 16:54

zdravím, já měl AF1 Futuru 125 ročník 1990, jezdila pěkně ale spousta problému, odstranil jsem jeden a náhle přibyl další ... ale podle mě záleží na předchozím majiteli, a to stáří moto taky dělalo své (90% předchozí majitel, byl to ko*ot, dal mi tam už jednou zadřený píst, a já jsem takovej když už jsem ji vzal že nevrátím, do motoru nikdo nevidí že ?)!! Kámoš měl RS z 1996 a kromě doplňků co si tam kupoval neřešil problém, ale každopádně souhlasím s tím že Aprilie výkon mají ale poruchový jsou taky dost. Po mé zkušenosti už bych nechtěl, ale na 2. stranu nebyl důvod kupovat v 16 ti letech 125ku za desetitísíce. do 4taktu bych nešel určitě. možná do Mita. ale už je to za mnou a jsem vcelku rád A jinak opravil jsem ji (nový píst, nikasil) a prodal, doufám že po mě už bude sloužit

121ghostrider
121ghostrider napsal 28.03.10 v 19:59

jasny noo rs je spis na vystavku nez jezdeni myslim zeto kazdyho omrzi kdyz se nani diva celej rok a vruce dlachmi odni papiry a v radiju ma zvuk motorky a predsebou vetrak kterej mu pripomina jizdu z vetrem

121ghostrider
121ghostrider napsal 28.03.10 v 19:24

WhiteS jakoze hlavne jak si rekl tu tzr nebo nsr tak sem vyzkousel zkoro vsechny 125 ve 2t jakoze silnice a come doopravdy okouzliulo tak tzr,mito,nsr,af1 ale rs skazila chut