Simson S 51 Enduro (1983)

Vlastník _SHIFT_
Vloženo 20.3.2010
Aktualizováno 3.3.2013

Tak Simsona sem si přivez od bráchy kterej na něm už nejezdil, neměl zadní kolo ale vzhledem k tomu že muj děda opravuje starší motorky tak sem ho poprosil jestli by sme nedali simsona dohromady...
Takže sme ho opravili a už je plně pojízdnej.

První dojmy - První dojmy ? První stroj první zkušenosti co víc k tomu dodat :-D

Má tmavě zelenou metalízu, leštěný kanálky, Komplet zadní kolo, nově udělaný brzdy,vyměněný ozubený kolečka v převodovce, Spojku,  dokoupil sem kryt výfuku,  tachometr, nový plynový a spojkový lanko, novej stojánek a už nevim co všechno se dělalo u vetšiny oprav sem ani nebyl
Moje zkušenosti:
No tak je to moje první motorka na který sem se naučil jezdit, kupodivu sem spadnul jen 2x obojí byla moje chyba: jednou sem neodhad adhezi mokrý trávy a podruhý to bylo v rozmáčený hlíně :D
Zkušenosti s motorkou:
Sem rád že jsem vždycky dojel tam kam sem potřeboval, nikdy sem ho nemusel tlačit
Fotky dodám až se udělá fakt hezky a umeju ho...

PRODÁNO

keny626
keny626 napsal 24.09.10 v 17:08

Simson vděčný stroj ! Měl jsem z něho motor na motokáře a za 2 roky jsem na to ani nešáhl ! A to jsem mu dal zabrat ! pořád hrabačky plný kotle !A motor nic je to takovej Furt šlap ! !

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 27.08.10 v 09:14

to bude tím že je špatně postavenej krkto máš bouchlý od vidlic

_SHIFT_
_SHIFT_ napsal 16.06.10 v 14:18

No já furt nevim jestli je ta nádrž bouchlá nebo ne protože na druhy straně je to samy a do obou prohlubní zasahuje vidlice... tak to tam bude nejspíš schválně (Blatník je křivej jak kráva to jo :D) Máš pravdu na polnačky supr... jen kopce mu davaj zabrat kvůli menší rozetě vzadu :) ( jo a díky za první koment) ;)

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 09.06.10 v 16:52

mnoo ta nádrž bochlá fakt supr s předním blatnkem jinak do lesa nebo na polnačky je dobře dělanej