Stomp 140cc KZ (2009)

Vlastník CannibalCorpse
Vloženo 13.3.2010
Aktualizováno 9.6.2010

Stomp 140 KZ mam jí krátce ale za tu dobu sem si jí zamiloval mě stačí vyblbnu se na ní, za ruce tahá taky parádně proste supr ..

Zápory : mozná ze to neni pitem ale mnou a nebo je to normalni ale kdzy je velka zima tak musim nechat dlouho zaplej sitič aby se pak udrzela a nekdy to trvalo otravně dlouho.
Klady: Silnej motor, krasnej design, proste spokojenost
Zatim tomu ale moc nerozumim tak to časem rozvedu vic tady. je to moje uplne první motorka ani fichtla sem predtim nemel takze moc klady zapory ani rikat nemuzu.

SuperSic58
SuperSic58 napsal 06.04.10 v 08:21

Přidej víc fotek. S tim sytičem, nastartuj na sytič, lehce ho stáhni, na lehkej plyn vyraž a po minutě ho stáhni uplně a musí to stačit. I tak ale plnej kotel dávej až tak po 5ti minutách jízdy, nech mu čas na ohřátí.

hanys888
hanys888 napsal 01.04.10 v 14:55

radeji do toho nevrtej, kdyz to startujes zimne tak to dej nahoru a hned jak chytne tak to davam hned dolu a cca minutu u toho stojim a drzim pul plynu a to je vse

CannibalCorpse
CannibalCorpse napsal 14.03.10 v 12:47

a neporadis mi jak na něj na ten karbec ?

Šebestová.
Šebestová. napsal 14.03.10 v 12:31

vsechno to bude o nastaveni karbce... ten muj jde nastartovat v mrazech i bez sytice jen musim zvednout volnobeh ci zatahnout jemne za plyn

CannibalCorpse
CannibalCorpse napsal 13.03.10 v 23:02

jo to jo ale v ty zime to trvalo treba 10 minut ted kdyz uz je tepljec tak 3-4 minutky no