Buell XB12SX (2010)

Vlastník Vaklaf
Vloženo 12.3.2010
Aktualizováno 8.3.2012

Tak už i tahle je jen krásnou vzpomínkou - Buell Lightning CityX XB12SX

Bohužel tady zatím nemůžu napsat žádné zkušenosti, rady, atd. Letos nás totiž čeká první společná sezóna.. Ale po prvních 100vkách km si nemůžu tohohle Buellíka vynachválit, je to fakt paráda! =)

Tak konečne mám po první garančce po 1600km a budu moct otestovat, co to umí na plnej plyn. =) Jinak bych rád vzkázal všem, co na Buellu nikdy nejeli a jen tuto motorku kritizují - držte huby, když o tom nic nevíte!! =) Je to skvělá mašina, perfektní tah, do zatáček se skládá sama, zvuk krásnej,... co víc si přát! Za sebe musím říct, že jsem víc než spokojenej - je to motorka, co má koule!! =)

Tachometr ukazuje prvních 5000km a opuštějí mě původní origo gumy. =) Ze supersportovních Pirelli Scorpion Sync jsem přesedlal na sport-touringové Dunlop Sportmax Roadsmart, tak uvidíme jaký bude rozdíl v ježdění a jak se osvědčí..

Sezóna nám pomalu, ale jistě končí.. =( Tachometr momentálně na Bullíkovi ukazuje 9000km - bez jakéhokoliv problému. Zatím asi největší test mého stroje proběhl během 10 denní cesty na Slovensko a s radostí vám můžu oznámit, že mě nezklamal v žádném směru. V Tatrách v kopcích tahal jako ďábel, nikde se nic nevysypalo, nikde nic nevyteklo,... Pravidelně jsem doplňoval pouze nádrž. =) Spotřeba byla v průměru cca 5 - 6litrů, v kopcích když jsem si užíval zatáčky a tahal jsem za plyn, pohyboval jsem se v rozmezí 8 - 10litrů (plně naložený - 3 origo brašny plné krámů). Takže když to všechno shrnu, jsem nad míru spokojenej!! =)

harly27
harly27 napsal 31.05.12 v 12:59

krasnej kousek...krasny fotky 10b

Kaiser99
Kaiser99 napsal 24.11.11 v 15:06

krásná, nevšední, originální, co víc si přát.. snad jen ať dělá radost a nebude tě chtít shodit.. skvělá.. 10 b

misut22
misut22 napsal 06.09.11 v 10:52

sestnacta a sedumnacta fotka je nejlepsi!!!

Forty
Forty napsal 04.08.11 v 20:02

parádní fotky, hlavně ta skrz suchou trávu

Arzenix
Arzenix napsal 02.07.11 v 11:43