Aprilia RS 125 (2002)

Vlastník Mishka
Vloženo 12.2.2010
Aktualizováno 21.6.2010

Aprilia - dokonalá motorka

Tuto italskou krásku jsem si přivezla domů v únoru roku 2010.Stav ve kterém jsem si ji koupila nebyl moc dobrý-motorka předchozímu majiteli spadla-polámaná kapotáž, ošuntělý lak,popraskané polepy roztržené zadní sedlo apod. Od předchozího majitele dostala "akorát" kompletní svod Arrow. Rozhodla jsem se z ní udělat novou moto. Je to vlastně první motorka, do které jsem se pustila sama(samozřejmě jsem u některých oprav potřebovala pomoc-sváření,vrchní lak). Takže motorka dostala nový lak, polepy, nový podklad pod budíky, nově potažené sedlo kůží, nové proužky na ráfky, nové pneu a brzdové destičky. Co se týče motoru, zatím se zdá, že by vše mělo být v pořádku(doufám,že to i tak ještě dlouho vydrží). Dále co se týče jízdy-byla jsem velice příjemně překvapená- aprilka je neuvěřitelně živá(dokonce už si můžu i dovolit jet na vyjížďku s šestkama- rsko je schopné se za nimi alespoň udržet). Zatím jediným jejím záporem, který jsem na ní zpozorovala je její spotřeba-aprilka papá ráda a hodně- 8-9 litrů/100km.. Takže mi finance postupně začínají mizet.. A já se jí stále nemůžu nabažit..

Michal_sv
Michal_sv napsal 21.03.15 v 16:40

Luxus taky jsem ji měl vím o čem mluvíš , 10 bodů

strejdaqido
strejdaqido napsal 19.12.14 v 00:01

Antimira
Antimira napsal 03.06.14 v 12:47 10b.

Antimira
Antimira napsal 03.06.14 v 12:47