Suzuki GSX-R 600 (2003)

Vlastník mixan
Vloženo 10.1.2010
Aktualizováno 10.1.2010

Krásná černo-stříbrná K3. Je radost se na ni jen dívat, natož s ní jezdit.

Koupil jsem ji v září 2008 abych zjistil, zda mne budou bavit silniční motorky. Než jsem ji dovezl domů od bývalého majitele, měl jsem celkem jasno. Vybral jsem si krásnou a netypickou barvu a navíc s velmi dobrou výbavou. Motorka byla jako nová bez jediného šrábance. Navíc má kompletní výfukový systém od Akrapoviče, přídavnou řídící jednotku a sání B-K.
Jelikož se jedná o mou první silniční motorku, těžko mohu srovnávat. Suzuki jsem koupil záměrně nejen kvůli její kráse, ale hlavně mi přišla jako nejlepší kompromis mezi supersportem a možnostmi našich českých silnic. Hodně jsem také váhal nad Hondou CBR600RR a určitě ji chci také vyzkoušet. O jejím podvozku se všude píší jen samé básně.
Po roce ježdění jesem ale se Suzuki opravdu spokojený. Nabral jsem dost zkušeností i netradičních zážitků a to byl můj cíl. Na silnici čeká hodně dobrodružství, ale enduro je enduro...

Scooby24
Scooby24 napsal 18.07.10 v 19:39

krásnej gixxer 10b. !!

mixan
mixan napsal 22.01.10 v 20:00

WilliS
díky, doplňků je dost, stejně jako výkonu navíc. Vůbec jsem nevěděl do čeho jdu. Vyladěná má přes 130 koní. Mrknul sem na tvůj profil. Máš za sebou slušnou silniční karieru narozdíl ode mne. Já byl zvyklý na 40 koníků z crossu, který jsem musel pořád točit. U gsxra jsem si musel sakra zvykat nemít tak rychlé zápěstí. Nakonec jsem, když mne už poněkolikáté vyškolilo zadní kolo, nahrál do powercommanderu base mapu a trochu to pomohlo. Odjezdil jsem premierovou sezonu s výkonem, co dostalo gsxro do vínku. Letos se těšim až ji otevřu.

mixan
mixan napsal 22.01.10 v 19:36

kmart
Každá motorka má něco do sebe, ostrá endura jsou bláznivý a supersporty zase šílený. Můj další plán je Yamaha WRF 450.

WilliS
WilliS napsal 17.01.10 v 14:45

Pěkné GSXRo teda, našláplé bary a doplňky, fakt hezké 10B

kmart
kmart napsal 14.01.10 v 21:28

Pěknej stroj Enduro je enduro, souhlasim s tebou, mam to taky tak