Triumph Bonneville 900 (2008)

Vlastník Dodo7
Vloženo 7.1.2010
Aktualizováno 12.3.2014

Čardáš na nových pneu

Vloženo: 20.08.2012, Uskutečněno: 14.08.2012, Stav tachometru: 32500 km, Zhlédnuto: 8x

Bylo to jako posvítit si sirkou do nádrže, 100x člověk slyšel, že na nových pneu opatrně, ale... Nikdy bych netušila, že reakce na přidání plynu může být až taková Přezouvala jsem ve Slavkově, předek i zadek, vyjedu před pneuservis a cyklista. Lehké přidání plynu cca ve 25km/hod způsobilo něco, co se nedá slovy popsat. Chlapík si musel cvrknout, protože jsem se vyplácla přesně vedle něj Budiž mi miniaturní satisfakcí, že letos jsem byla už 3., prý je tam špatný povrch, jakýsi hrubý asfalt s žulovými kamínky, které jsou obroušené a povrch asfaltu tedy tvoří jen ty oleštěné plošky. V batohu jsem měla víno, které se samozřejmě rozbilo a gatěmi mi proteklo až do bot ještěže nebylo červené, bych se asi skácela, než by mi došlo, že je to jen víno...
Servisáci vyběhli ven, vzduchem prolétala vybraná společnost lehkých dam a Bonnevilla odtlačili na dílnu. Uražená řadička, stupačka, prasklý levý přední blinkr, orvaný zadní blinkr, zrcátko, logo na nádrži, nádrž promáčklá, odřená krovka a výfuk, páčka spojky, světlomet, prasklý padák... Prostě nejdražší nové pnematiky na jižní Moravě Krom toho netuším, jak jsem to dokázala omlet takhle ze všech stran Mě podrželo oblečení, odnesl to jen bok odřený od pásku a bolavá žebra. Servisákům patří dík nejen za velmi dobré přezutí a vyvážení, ale i první pomoc v podobě výroby cool řadičky, viz. foto. Nádrž nechám na zimu, zbytek pořeším hned. Drahá zkušenost, ale co už...

pivovarsky (5) napsal 07.03.2013 v 18:13

No jak na to koukám, tak je mi z toho smutno... to jsou fakt drahé gumy! Tak hlavně, že jsi sebou neplácla při vyšší rychlosti. Doufám, že už je opraveno!

zachicz (0) napsal 10.12.2012 v 20:17

...vzrušující fotografka

T601 (23) napsal 31.08.2012 v 13:50

Mně "kamarád" kdysi položil dva týdny starého Scramblera na trávníku . Celkem brzy a za 100€ (hnutá osa řadícího mechanismu) jsem se přesvědčil, že triumphí řadička je na ... pro kočku. Při výměně zvaž možnost koupit sklopku (cca 500kč) - mám ji na Scramu a doporučuju kudy chodím, takže pár dalších už s tím taky po ČR jezdí.

Jindra650 (35) napsal 24.08.2012 v 00:01

No, dobry, ja si letos po vymene taky malem cvrnknul do kalhot, taky odjizdim od servisaku s novym zadkem na Daytone. Ve vyjezdu vice plynu nez bylo zdravo a uz me predbiha zadek, tak rovnam, ale prekmit na druhou stranu a po jeste jednom prekmitu uz dobry, ale pulkama bych teda drat stipal A v duchu si nadavam, co to proboha delam za kraviny s novou gumou

moucan (6) napsal 21.08.2012 v 06:31

Ještě že to dopadlo takhle, škoda jen tý nádrže ale když nejde o život jde o hovno!

Dodo7 (0) napsal 20.08.2012 v 22:10

Pneu jsou už naštěstí zajeté, jezdím pořád, jsou to řekněme "kosmetické vady". Ale začínám mít pocit, že se budu hojit déle než Bonneville
Vtipné to bylo určitě, to není popisem, kdo to tam znáte, tak víte...že hned naproti je zahrádka pizzerie a vzhledem k času mého vystoupení - 12:30 - stačilo vzít helmu a za předvedené číslo od každého vybrat pár drobných a hned by bylo na opravu

bukacekdaniel (0) napsal 20.08.2012 v 21:26

to zamrzí, zvlášť na takovým hezkým stroji ale hezky popsáno ...taky mě nedávno něco podobnýho potkalo

cat-nikita (14) napsal 20.08.2012 v 20:35

No to jsou věci, opatrně, motorku máš krásnou.. Jinak vtipně popsáno

Zanas (26) napsal 20.08.2012 v 19:47

No to fakt nas..e...taková pěkná motorka...dej ji brzy do kupy, ať ještě zajedeš ty nové pneu...

istonbike (2) napsal 20.08.2012 v 17:18

Sakryš to zamrzí hlavně že ty a cyklista jste celí

• Sezona 2013

Nejdřív byla zima a pršelo, pak se na asfaltu topily pneumatiky. Nová práce spolu v kombinaci s tímto počasím nebyla úplně ideální. Ale i tak to nebylo úplně marný :-) Přezut zadek, bez nehody :-D Nový xenon, odstraněn

Vloženo: 27.12.2013
    Uskutečněno: 27.12.2013
  • Oprava/příprava na sezonu 2013

Hrdě hlásím, že po mém extravagantním tanečním vystoupení před pizzerií ve Slavkově již nejsou ani památky. Zůstalo pouze v historkách místních štamgastů a pracovníků pneuservisu :-D Předně chci poděkovat svému kamarádo

Typ: Oprava
    Vloženo: 15.03.2013
    Uskutečněno: 15.03.2013
  • Sezona 2012

Počasí přálo už od jara, zima přišla dřív, nez obvykle. Nad plán byl pád po přezutí pneumatik. K dnešnímu dni již vše opraveno :-D Letos najeto 12 694,8 km.

Vloženo: 25.12.2012
    Uskutečněno: 25.12.2012