Kawasaki Z 1000 (2010)

Vlastník Cmelak007
Vloženo 31.12.2009
Aktualizováno 11.4.2010

Vloženo: 29.01.2010, Uskutečněno: 29.01.2010, Zhlédnuto: 3x

Tak jsem surfoval po německých stránkách Kawasaki a ty, na rozdíl od těch českých, již uvádí příslušenství pro novou Z1000. Některé je prozatím ještě ve stádiu vývoje, ale je dobré vědět, že bude existovat a jak bude vypadat.

Jako první věc, kterou si objednám, budou ochranné samolepky na nádrž. Ta, a zejména pak lak v oblasti kolen, dostává dost zabrat.

Další „nezbytností“ budou ochranné padáky , které se přimontují na boky. Pokud člověk motorku nechtěně položí (např. při parkování nevysune stojánek), motorka spočine na nich. Bohužel, na rozdíl od staré verze, výfuky nemají boční ochranu, takže ty asi půjdou na „kov“

Zaujal mne také štítek , který spíš než nezbytností je nadstandardem, jenž může ulehčit cestování na delší trasy a jízdu ve vyšších rychlostech. Vzhledem k tomu, že na předchozí model stál tenhle kus plastu kolem 4500 Kč, bude otázkou, zda vůbec má smysl a cenu si jej pořídit. Od Ermaxu by stál polovinu, ale druhou stranu na trh přijde kdoví kdy…

• Norsko 2010

V létě bych se rád s kámošem Radkem a Tomášem podíval do Norska. Jelikož si novou mašinu kupovat z nebudu (důvody - viz info o motocyklu), mám zde alespoň místo pro plánování cesty. http://radekfiala.com/france_foto/fran

Typ: Dovolená
    Vloženo: 26.01.2010
    Uskutečněno: 03.07.2010
  • Louis nepromokavý válec

Tak jsme si s přítelkyní udělali radůstku a koupili si nepromokavý válec na zadní sedlo, příp. na kufr. Je od firmy Louis a dá se koupit za neuvěřitelných 215 Kč v Bikerscrown a vypadá opravdu nepromokavě. PVC, ze kteréh

Typ: Koupě
    Vloženo: 31.01.2010
    Uskutečněno: 31.01.2010
  • Kacířská myšlenka

Musím přiznat, že nový Zed mi vyrazil dech nejen svým šelmovským vzřením, velikostí a silou motoru a krásnými detaily (bílé sedlo spolujezdce, klín pod motorem, držáky pro spolujezdce…), ale také, a to velmi nemile, svoj

Vloženo: 20.01.2010
    Uskutečněno: 20.01.2010