Cagiva Mito 125 (1991)

Vlastník Sonic18
Vloženo 15.1.2007
Aktualizováno 24.5.2007

Verze MK1-24 kw, píst asso verke,laďák,mini blinkry,červená závažíčka,nová řetězová sada .... Jezdí bezchybně kolem 150 km/h až se tam hodí malá rozeta tak to hodí ještě víc.Ježděno na plnou syntetiku. Je u mě jak v bavlnce ... :D.Vymazlenej kousek.

Zkušenosti: tak začínal jsem na Jawa 21 jako skoro všichni :D pak jsem měl Simsona S51 poté Cagiva Prima a nyní tohle Mito.

Cesty: Masečín 2006. V létě podniknu snad další.

Další info: www.cagiva.mysteria.cz

KUL1K
KUL1K napsal 27.02.08 v 14:51

Ahoj tak koukám že ted dráždíš mího bejvalýho Miťáka ala DUCATI tak ať slouží.Jinak hoši ten panel je jen karbonová tapeta za par korun podlepena plastovou cedulí můj nápad.

smazany55344
smazany55344 napsal 03.12.07 v 16:47

moc pěkná chtěl bych se zeptat kde si pořídil ten karbonovej panel nebo nějakej obchudek kde tyto věcičky maj hodně km bez nehod

XendeR
XendeR napsal 01.08.07 v 10:56

Chlapi, kdy někdo věděl o dílech na starší model Mita zejména o předním světlu .. ať se mi každopádně ozve .. měl bych velmi seriózní zájem ... Díky ...

EssoSk
EssoSk napsal 06.06.07 v 16:32

Pekna masinka az na ten vek ale cagiva su best moto pre zaciatocnikou kupis moto.. uz nebude stacit tak odskrtis...a mas skoro 2nasobny vykon ja sa nemam co stazovat

napsal 05.06.07 v 13:45

ten karbonový panel u budíku vypadá GooD .. taky si ho budu muset pořídit .. líbí se mi ..