Hyosung GPS 125 (1999)

Vlastník Fanyn.
Vloženo 2.12.2009
Aktualizováno 17.1.2011

Perfektní skůtr pro začátečkíka, né moc silný né moc slabý.

Koupil jsem ho, protože to pro mě byla ideální volba... velký skůtr(měřím 202 cm), na který nemám problém se vlézt a ještě k tomu za málo peněz.

\r
Bohužel hned na začátku prázdnin jsem nedostal přednost od fabie a tak jsem se hned vyválel.. neštěstí skůtr vyvázl stejně jako já jen s odřeninama, takže jsem vyřídil, co bylo potřeba a jel jsem dál.

\r
Bohužel č.2 - 26.3.2010 řidič escortu dokončil to co fabie začala.. takže game over:(, co se dá dělat. Naštěstí aspoň já sem vyvázl bez škrábance (ještě teď tomu nemůžu uvěřit)

Geogino
Geogino napsal 28.06.12 v 22:28

Moc pěkná dávám 10 budů. Jinak případné díly seženeš na těchto stránkách www.hyosungmoto.cz za perfektní ceny, specializují se jen na značku Hyosung

Nikcus
Nikcus napsal 31.03.10 v 19:42

Jeee..Skůtřik je mrtvej,jo? Budeš kupovat jinýho dovozce do školy? nebo skůůtra zpravíš?

Fanyn.
Fanyn. napsal 18.03.10 v 21:35

Bobíssek: ještě že jsme každej z jinyho konce republiky

laďa-prášil
laďa-prášil napsal 16.03.10 v 17:54

No já to taky nějak nechápu, ale protože s tím Hyosungem mám taky zkušenost, tak můžu říct, že 1. za ty prachy co byl pořízenej byl bezkonkurenční, měl najeto asi 600 km a kromě jednoho zrcátka, které někde odmontovali na ND a asi tří škrábanečků byl tuti leštěnka. Bohužel dostal pecku, ale rozhodně překvapil tím, co vydržel. Vzhledem k tomu, že to je stroj užitkový a ne sportovní, je jedním slovem výborný. Slušně brzdí, dobře svítí, do kufru se k těm slipům vejde integrálka + něco. Jediná nevýhoda na horší cestě jsou menší kola. Byla původně v merku scarabeo 125 právě kvůli 16" kolům, ale ten hyosung se prostě nedal nekoupit Ve dvou spolujezdci bere trochu kufr místo, ale je to opravdu praktické. Na nepraktické ježdění je v garáži něco jiného. Asi nemá cenu snažit se skutr dřít na 110, ale touhle etapou musí asi projít každý... V.D.O. jsem ještě neviděl, myslím aprilie ná výhodu v tom, že dycky na to něco seženeš po inzerátech. Motorově je to VDO asi strovnatelný s tím Hyosungem, pokud tam dáš motor 125 - teda něco takovýho, jak se dá strčit do Betky.. No, jako dvoutakt to prostě nepojede a do MZ RT to má taky daleko... Ale to neí důležitý, ať ti slouží ve zdraví.

Bobíssek
Bobíssek napsal 12.03.10 v 07:16

no prasil v.d.o. je lepsim v tom ze ma lepsi maximalku a sou levnejsi dily zase kdyz si ted budu kupovat 125 motor je levnejsi o 7 litru nez od parilie vis a nebudu kupovat novou masinu jenom proto ze sem si koupi l 50 tk jenom changu moto r a jeto frajere ae to ty nepochopis