Yamaha YZF 600R Thundercat (1996)

Vlastník Bloodrayne
Vloženo 22.10.2009
Aktualizováno 17.11.2009

Moje první velká motorka, zatím se sní stále učím.
Totálně sem se do ní zamiloval, až mi to přijde divný!!!

TCat je super volba, TCat je taková "hodná" motorka.

Slyšel sem názory, že není moc dobrá do města, ale to je asi o zvyku, na začátku mi připadala taková "nemotorná" ale pak mi jakoby "zlehkla" a ve městě se na ní extrémně dobře bavím :) Párkrát se mnou jel baťůžek, a pokud se moc nevrtěla, ani nepoznáš že tam sedí(je pravda, že váži asi 51 kilo teda :), spolujezdec si tam docela lebedí, krásně vidí a nebolej záda, je to prostě "hybrid" cesťáku se sportem. Jeden z důvodů proč sem ji vybíral.

Pojíždění mezi semafory je naprd, že nestíhá úplně dobře chladit, teda aspoň ta moje, hodně to vyletí nahoru, ale na 100vce sepne větrák a hodí to zpátky do normálu a všechno je jak má bejt :)

Řazení dvojky je asi ta klasika, 10x je úplně hladký, 1x je to řacha jako prase, ale prej je to úplně normální tak to neřeším.

Na rovinkách mezi městy je to úplná paráda. Vždycky mam hubu vod ucha k uchu :) hrozně mě baví, předjetí ve 150tce je zcela rychlé, prostě na pár metrech :)

Je dobrý z ní mít respekt i když je 600

Do 130ti je to úplnej mazel, to je prostě cesťák, přes těch 130 začíná kupa adrenalinu

170 - 190 se stává Sporťákem :)

přes 200 mi přijde už docela Hromově :) ale na český silnice a dálnice je rychlost přes 200 asi úplně zbytečná, pokud nejseš na dálnici (např. Poděbrady - Hradec * super asfalt) tak je to hazardík na čemkoliv nejen na tcatu.

Tyhle zkušenosti mám po 2 měsících a mrtě kilometrech, litám furt když to de, lidi už mi řikaj, že sem magor, že jezdim v zimě :)

BTW je to moje první, vlastní "velká"

Normik
Normik napsal 19.07.23 v 14:48 10b.

RTX-01
RTX-01 napsal 03.03.13 v 08:59 10b.

pekna , pekna, tak si to uzivaj

Sharky15
Sharky15 napsal 13.01.10 v 21:15

Vítej do rodiny koček, ať ti to jezdí a bez nehod, třebas se někde uvidíme, jsem na ní taky závislej, ale když jí lidi viděli, ani mi tu závislost nevytýkali, ono to prostě jinak nejde.

CountGrischnack
CountGrischnack napsal 17.11.09 v 19:00

Ahoj kolego...pro tu barvu mám slabost...taky ji mám krátce ikdyž ne tak krátce jak ty...je to bombový stroj...rovněž i já přeji mnoho km,krátkou zimu a samý dobrý zážitky...dávám taky 10

Cat600
Cat600 napsal 10.11.09 v 18:54

Ahoj ,zdravím žluto-stříbrného kolegu a přeji krátkou zimu a samé dobré zážitky na Hromkočce.