Jawa 250/559 panelka (1965)

Vlastník Endy
Vloženo 18.10.2009
Aktualizováno 19.9.2012

Vloženo: 28.03.2012, Uskutečněno: 28.03.2012, Stav tachometru: 38300 km, Zhlédnuto: 4x

I když to zní neuvěřitelně, už víc než čtvrt roku jsem nevyjel jinak, než sólo! Celkem snadno jsem tak podlehl nátlaku na společnou vyjížďku, byť mi do časového harmonogramu moc nezapadala.
Renda bohužel nevyjel na číze, ale na TransAlpu. I tak jsou s ním ale vyjížďky pohodové, žádné závodění, samá kochačka krajinou a kouřové pauzy v přírodě. Dnes to nebylo jiné a poslední sluneční paprsky na několik dní jsme tak využili bezezbytku. Minule po krušnohorských kopcích, dnes to byl Slavkovský les a osvědčená trasa. Velká převýšení, v lese opět zbytky sněhu a na silnicích pořád ještě štěrk odpovídaly našemu turistickému tempu. Po návratu na hlavní jsme ale vyhnali pavouky z výfuků a TransAlp stačil Líbezňákovi jen s vypětím sil všech svých japonských koní

T-1000 (3) napsal 29.03.2012 v 18:47

To je tou rychlou maskou, má menší odpor vzduchu!!!

• Ochutnávka

Tak dlouhou pauzu od řídítek, jako letošní zimu, jsem neměl ani když mi operovali zápěstí :-( Počasí už se začíná lámat, sůl už taky pomalu ze silnic mizí, tak mi to nedalo a musel jsem zkusit, jestli mi asfaltové kilo

Vloženo: 27.02.2013
    Uskutečněno: 27.02.2013
  • Novoroční vyjížďka

Personálně prozatím nejobsazenější zahájení sezóny v nejteplejším počasí a s nejdelším okruhem ze všech otevíraček možná naznačuje, že se blýská na lepší časy a vrací se doba častých společných akcí. Chaloupka u vody mě

Vloženo: 01.01.2013
    Uskutečněno: 01.01.2013
  • Zavírání silnic

Letos opravdu naposledy - poslední den v roce vybízí nejen k poslední vyjížďce, ale tak trochu i k bilancování. Ale protože mě ta vyjížďka láká přece jen víc, bilancování nechám na jindy a spokojím se s konstatováním, že

Vloženo: 31.12.2012
    Uskutečněno: 31.12.2012